2737
2739

کلی بلا سرتون اورده باشه و تا حاالا چیزی ازش ندیده باشین،؟مادر شوهرم اینا مهمون دارن ب شوهرم زنگ زده گفته دو سه تا مرغ داریم  کمه شوهرم ۵تا خریده برده خونشون بهش میگم خب دو تاشو میاوردی واسه خودمون.ما دو سال اصلا باهاشون رابطه نداشتیم تو سخت ترین شرایط ولمون کردن ب شوهرم میگم خب هر چقد نیاز داشتن میخریدی حالا فک میکنن تو خیلی وضعت خوبه حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه خب اونم حق مادری داره به گردنش

بخدا تو شرایط مالی خوبی نیستیم ولی شوهرم ی جور در برابرشون رفتار میکنه انگار خیلی داریم تاپیکام هست ک  مادرش چ رفتاری باهامون داشت

عزیزان تنگ نظر نباشیم 

نمیدونم چطور بعضی زنا ب شوهرشون از خونوادش میگن من اگه بگم خجالت میکشم ایا کسی هست مث من باشه ایا من در نرمالم 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

دروغ چرا شاید یه کوچولو ناراحت بشم ولی به هر حال مادره دیگه

شما یا من هم مسلما بهترین عروس دنیا نیستیم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

اگه شوهرم انقدر اوضاع ش خوب باشه که ۵ تا مرغ چیزی تو مخارج زندگی مون نباشه

ناراحت نمیشم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

راستش اگه وضعشون خوب باشه و ما ندار باشیم اره ناراحت میشم

اما اگه دستشون تنگ باشه وما وسعمون برسه سعی میکنم ناراحت نشم 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706