2733
2739
عنوان

واقعاهنگم از شوهرم بااین خانوادش!!!!!!عجیب نیس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 63 پست
خانوادش سیاست دارن حتما

خانواده همسر منم سیاست دارن مخصوصا مادرشوهرم بعد من روهستم سیاست ندارم همش میش همسرم بدشد میگم و اونم از مامانش دفاع میکنه که متظوری نداشته تو حساسی.

ازشون حرصی ام

شوهرت سمت خانوادشه؟؟شوهرمن بااینکه خانوادش ادم حسابش نمیکنن ولی بازم بهشون چسبیده

سمتشون هست آره ولی اجازه نمی ده به من بی احترامی کنن 

اوناهم جلو شوهرم جرعت ندارن به من چیزی بگن

شوهرم خیلی آدم احساسیه خانوادشو خیلی دوست داره ولی همش پیش همه ازشون گلایه میکنه و میگه که واسم هیچ کاری نکردن جلو باهاشون خوبه ولی پشتشون نه نمی دونم چجوری توضیح بدم واسه خودمم سواله که چرا این جوری 

مثلا مادرش وقتی زنگ میزنه میگ اه باز زنگ زد  (آخه روز ی ۱۰ بار زنگ میزنه و چیزای بی معنی و خاله زنکی میگه خداشاهده  سر شام سر ناهار  موقع خواب همش زنگ میزنه منم اصلا چیزی به شوهرم نمیگم که حساس بشه )

ولی وقتی گوشیو میگیره انقدر باهاش خوب صحبت میکنه من تعجب میکنم 😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما دیگه نوبرین😂😂

بخدا 😂😂😂😂 هنوز که هنوزه بعداز شیش سال فامیلاش تو شوکن که چطور شد عروسی؟شوهرم خودش گفت نمیخوام خونوادم یا فامیلم تو عروسیم باشن چون حرصم دادن خون دل خوردم براشون ولی قدر ندونستن آغا مام از خدا خواسته😂😂😂😂در جا در حواب همسر اطاعت امر کردیم😜😜😜

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
مامانم میگ هرجابریم تالارببینیم باید شوهرت هم باشه ببینه نطربده شوهرم گیرداده خودتون برید از برج دیگ ...

😐وای این دیگ چجورشه 

بهش بگو لیاقت احترام نداری 

نه شوخی کردم اینو نگو 

باهاش صحبت کن با آرامش بهش بگو نظرت خیلی برام مهمه اگه میشه لطفا بیا باهم انتخاب کنیم آخه جشن ماست دوست دارم جایی باشه که تو هم خوشت باید

2728
بخدا 😂😂😂😂 هنوز که هنوزه بعداز شیش سال فامیلاش تو شوکن که چطور شد عروسی؟شوهرم خودش گفت نمیخوام خو ...

ولی وه شوهر پایه ای دازی

قدرشو بدون

پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.
ولی وه شوهر پایه ای دازی قدرشو بدون

قدرشو هم.میدونم هم قدر و منزلتشو میذارم رو جفت چشمام♥

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
خب رفتار شما عجیبه بعد این همه سال عقد تازه هنوز منتظری کرونا تموم بشه عروسی بگیری ؟؟؟ هر کس بود جا ...

خاک برسرش ک همیشه ب خانوادم توهین میکنه وخانواده خودشو بالامیبره چن سال مادرم هواشو داشت ی دستت دردنکنه نمیگه!!!! بعدم حتما مشکلات بزرگی داشتم ک جشن نگرفتم تاالان داع دلنو تازه میکنی ک چ بشه 

2738
ی اخلاقی داره مامان بابام هرکار براش بکنن ب چشمش نمیاد!!!اصلا تشکرنمیکنه ولی چسبیده ب خانواده خودش

بیشتراشون اینطور پرو تشریف دارن خانواده زن براشون کاری انجام بدن انگار وظیفس اما بزار مامانشون یاخانوادشون باشه تشکر میکنن وتو یادشون موندگار میمونه

2706