2737
2734

چن ساله عقدم خانوادش قدمی واسم برنداشتن شب چله نیاوردن بی احترامی کردن بهم،و.. گفتیم بعد کروناعروسی بگیریم مامان باباش جاخوردن گفتن چیه ب قرض بیوفتید😐😐 ما ک نمیایم اصلا،شوهرم اول گف باشه پس نمیگیریم بعد دید اگ نگیره بحث پیش میاد گف اشکال نداره نخاستین نیاین من میگیرم اما،دوستان من جشن واسم خیلی مهمه! بعد از بیخیالی شوهرم حرص میخورم میگم واااای من جای توباشم باخانوادم دعوامیکمم باهاشون بحث میکنم بعد میگه نه من خانوادم واسم عزیزن😐اونا پشتم هستن،بعد هنگ کردم گفتم اونا الان پشتت هستن!!!اصن نمیخان بیان مجلست! بهد میگه ازخانوادم بدگویی نکن کلا مشکل داره شوهرم

بخدا خیلی براش کوتاهی کردن 

منم عقدم برام یلدایی نیوردن خسیسا

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

خودشم میدونه ولی شاید دوس نداره جلو شما کم بیاره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اه چزا اینقد قوم شوهرا چندشنننن از خانواده دامادمون متتتننننفرررررم

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2738

مثل خانواده ی شوهر من

من که میخام طلاق بگیرم خلاص کنم خودمو تو هم همین اول کار راه خودتو جدا کن 

پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.
خودشم میدونه ولی شاید دوس نداره جلو شما کم بیاره

خیلی رو مخه توهم زده میگم اونا چکارواسمون کردن اگ ازخانواده من بدبگه عیب نداره اما فقط کوجکترین چیزی ازخانوادش بگی میخورت 🤢🤢🤢 

این روزای تورو من سال پیش تجربه کردم پدرم برام عقد و عروسی گرفت سرویس و بقیه چیزاهم با شوهرم دوتایی پول جمع کردیم خریدیم خونوادش مثل مهمان اومدن عروسیمون خوردن رفتن یه قرون هدیه ندادن بعدا تازه غرهم زدن ک اصن خوب نبود باورت میشه!

منم امشب گفتم آبجی بخیل و بی‌شعور. گفتم از خواهرت بدم میاد.... طفلی هیچی نگفت و خندید... آخه خیلی حرصم اومد از ابجیش

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

منم خونواده همسرمو عروسیمون دعوت نکردم اصلا بهشون نگفتیم عروسیه😂😂😂عکس و فیلماشو نشونشون دادیم هنگ کردن فقط فامیل خودمون بودن

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2706