2733
2734
عنوان

خانما بیاید برای سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 131 پست
پدرت نمیذاره بری بیرون چجوری باردار شدی😐

امیر علی خانه ما بود پدرم گوشیش زنگ خورد رفت توی حیاط دستم را گرفت عمه ام هی تاپینگ میزند تا به من کمک کند همه میگن نیستی ولی من میترسم

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
ن اگه دردش شروع شد بگه پریود شدم درد دارم.یا ی قرص هست بخره بخوره بچه سقط میشه

چجوری برم بیرون من با کاربری عمه ام امدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری برم بیرون من با کاربری عمه ام امدم

ببین همون پیاز رو امتحان کن اصا احتیاج نیست کاری دیگه بکنی فقط خوردی بعدش دراز نشست بدو بدو انجام بده.چرا این کارو کردی دختر خوب

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2731
ببین همون پیاز رو امتحان کن اصا احتیاج نیست کاری دیگه بکنی فقط خوردی بعدش دراز نشست بدو بدو انجام بد ...

چشم خاله

چشم خاله

ب عمه بگو برات یکیلو پیاز قرمز بخره پوستش رو بکن بعد اون پوستشو بشور بریز توی اب بجوشه اب جوشیدش ب اندازه ی لیوان بشه بخور.

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
نه دستم رو گرفت بردم تو اتاق هنوز دختر هستم 

چند روز قبل این اتفاق افتاده؟ اگر قبل از پریودت بوده که باردار نیستی. اگر هم بعد از پریودت باشه که باید تا پریود بعدی صبر کنی تا بفهمی بارداری یا نه.

2740
با دست همو گرفتن که حامله نمیشی

پدرم رفت توب حیاط ۱۰ دقیقه ولی ما ۵ دقیقه توی اتاق بودیم ترسیدم زود گفتمدتمام کن فقط سه ثانبه بهم خورد

چند روز قبل این اتفاق افتاده؟ اگر قبل از پریودت بوده که باردار نیستی. اگر هم بعد از پریودت باشه که ب ...

بیست و هفتم ماه پیش یک هفته است پریودم تمام شده

ب عمه بگو برات یکیلو پیاز قرمز بخره پوستش رو بکن بعد اون پوستشو بشور بریز توی اب بجوشه اب جوشیدش ب ا ...

من اصفهان هستم عمم تهران

بیست و هفتم ماه پیش یک هفته است پریودم تمام شده

اگر منظورت دی ماه که فکر نمیکنم اتفاقی بیوفته. اگرم آذرماه بوده که پریود شدی و دیگه باردار نیستی. ولی دختر خوب دیگه مراقب خودت باش. وقتی پدر سختگیری هم داری حداقل تا عقد نکردی نذار بهت دست بزنه. 

اگر منظورت دی ماه که فکر نمیکنم اتفاقی بیوفته. اگرم آذرماه بوده که پریود شدی و دیگه باردار نیستی. ول ...

۹۹/۹/۲۷ اینجوری بودیم

۹۹/۱۰/۱۹ پریود شدم🥺

والا الان اونایی که عقدن گردن نمیگیرن که کاری کردن شما که هنوز عقد هم نیستی. اینجوری بعد ها عزتت هم پیش شوهرت بیشتره. شاید الان غر بزنه ولی بعدا میگه کار خوبی کردی سخت گرفتی.

2706