2737
2739
حرفت درسته  از خودم بدم میاد که خودمو با اون مقایسه میکنم

بازم تو خوبی من قشنگ تو چشم میارن چرا فلاتی تو فلان شهر قبول شد تو نشدی منم توجیه میکنم😐که رشته متفاوت  درصد متفات و شانس متفاوته!   اونام ساکت میشن 

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
استخدامی ربطی به  خنگی نداره بستگی به شانش داره  میدونی ممکن اون منطقه که تو میخای  ۵ ...

من سال سوممه. دوبارقبلو دعوت ب مصاحبه شدم ولی هردوبارنفر اول نبودم

دردم از یار است و درمان نیز هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سال سوممه. دوبارقبلو دعوت ب مصاحبه شدم ولی هردوبارنفر اول نبودم

من ۷ سال بومی نیستم البته نمیخوندم و چون رشتم سخته خیلی ازار دهندس خوندنش چند سال کلا پشتش موندم سطح سوادمم خوبه😐  ولی میمونم چرا انقدر نمره مکتسبه بالاسسسی تا بالای ۴۰ میره

من ۷ سال بومی نیستم البته نمیخوندم و چون رشتم سخته خیلی ازار دهندس خوندنش چند سال کلا پشتش موندم سطح ...

اره بعضی شهرا مکتسبه بالاست واقعا!تو سایت ای استخدام کارنامه رشته های حقوقو دیدم دهنم بازموند. درسا همه بالا80 حتی100هم داشتن.میانگین تخصصی90!!!

دردم از یار است و درمان نیز هم
2728
اره بعضی شهرا مکتسبه بالاست واقعا!تو سایت ای استخدام کارنامه رشته های حقوقو دیدم دهنم بازموند. درسا ...

اره متاسفانه  وقتی نود باشه نشفص ۴۵ میشه و این فاجعس یعنی اگر کل درصدا رو بالای ۶۰ بزنه و چند درس نزنه و منفی هم نداشته باشه رد میشع

ازکجا حدنصاب نمره قبولی جای رو که زدیم بفهمیم توروخدا بگید اصلا امکان دیدنش الان هست یا داخل کارنامه هستش؟؟؟

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2738
من هستم یک عدد نگران 

سلام عزیزم. ان شاالله که برودی خبر قبولیتون. عزیزم ممکنه بگید چه مدت درس میخوندید و روزی چند ساعت؟ من دوبار ازمون دادم و قبول تشدم البته هربار نخوندم. الان تصمیم دارم بخونم خدا بخواد

خوشحال باش این بقیه رو دیوونه میکنه!💑
سلام عزیزم  چه شاخه ای  می خوای شرکت کنی ؟؟

آموزش پرورش. من رشته ام فوق لیسانس عربی هست. متاسفانه هر سال هم تک ظرفیت میخوان

آموزش پرورش. من رشته ام فوق لیسانس عربی هست. متاسفانه هر سال هم تک ظرفیت میخوان

آره پس کارت خیلی سخته 

من فقط تو عمومی می تونم کمکت کنم 

چون من آموزگاری هستم 

عمومی هم خیلی گسترده هست من فقط ادبیات و معارف و هوش و اطلاعات عمومی و کامپیوتر خوندم.

که متاسفانه کامپیوتر رو منفی زدم سوالاتش اصلا خوی نبود 

آره پس کارت خیلی سخته  من فقط تو عمومی می تونم کمکت کنم  چون من آموزگاری هستم  عمو ...

خواستم بدونم چه مدت خوندید ؟ و اینکه روزی چند ساعت

آره پس کارت خیلی سخته  من فقط تو عمومی می تونم کمکت کنم  چون من آموزگاری هستم  عمو ...

ادبیات و هوش و معارف و اطلاعات عمومی رو میشه بفرمایید از چه کتابهایی خوندید

2706