2726

من من

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرت قبول میشی؟

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤
چه رشته ای عزیزم 

آموزگاری

بنظرت قبول میشی؟

نمی دونم والا 

حقیقت چیزی که اذیتم میکنه و برای اولین بار اعتراف میکنم 

اینه یکی از اقوام ما قبول شد تو آزمون قبلی من نشدم البته هیچی نخونده بودم 

وقتی منودید همه جا پرکرد فلانی رو دیدم سر آزمون  

حالا اون قبول شده من نشم احساس خنگی بهم دست میده 

البته نگرانی کلا زیاد دارم 

نمی دونم والا  حقیقت چیزی که اذیتم میکنه و برای اولین بار اعتراف میکنم  اینه یکی از اقوا ...

استخدامی ربطی به  خنگی نداره بستگی به شانش داره  میدونی ممکن اون منطقه که تو میخای  ۵۰ درصد نمره مکتسبش باشه ی شهر دیگه ۳۰ درصد خب طبیعی قبولی تو شهر دوم بالاتر ولی اولی کمتر این میشه مثل من ۷ سال اون پشت گیر میکنی😐😂من هرچی هر سال میکشم بالا سال بعدش نمره مکتسبه میره بالاتر  ان شالله هممون قبول بشیم

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
منم حال تو رو دارم   ولی امیدم ب خدا ست   اما  من غیر بومی بودم و تک ظرفیت اصلا  ...

منم.غیربومی و تک ظرفیتی. خیلی استرس دارم.نسبت ب سال پیش بهتر دادم ولی بومی نبودن خیلی شانسمو کم میکنه

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706