2737
2734

دلم الان میخواد فیلم ببینم با کلی تنقلات خصوصا چیپس سرکه ای با موست موسیر از وقتی باردار شدم چیپس و پفک نخوردم لب نزدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
الان دلم گرفته بود دوست داشتم پای فیلم بشینم با چیپس و پفک

فیلم بزار 

پفیلا اشکال نداره بخوری 

شوهرتم صدا بزن دوتا چیپس و دوتا پفک هیچی نمیشه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

تو دیگه الان تا اخر عمرت وقت مشخصی برای خودتو فیلم دیدنت نخاهی داشت بچه همچین چیزیه ..... ک از لحظه ورودش به شکمت و بعدش به دنیا زندگیتو تحت و الشعاع قرار میده من هیچوقت بچه دار نمیشم هیچوقت(:

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
تو دیگه الان تا اخر عمرت وقت مشخصی برای خودتو فیلم دیدنت نخاهی داشت بچه همچین چیزیه ..... ک از لحظه ...

نه بابا اینطورام نیس

من با دخترم چیپس و پفک میگیریم با هم میشینیم فیلم میبینیم 

بهترین رفیقمه

در کل بهترین رفیق یک زن دخترش هس😍😍😍

2706