2752
2734
عنوان

اقایون محترم سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2070 بازدید | 233 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمایی که میگی دخترا همه دوس پسر دارن یه ضرب المثل واست میزنم که بفهمی:کافر همه را به کیش خود پندارد ...

اینجا شما فقط توهین کردید! اول یاد بگیرید جایی که همه جور قشری هست  چطور نطر بدید ....در اخر اینکه😐اونایی که بهشون گفتید هرزه خدا نگاه کرد ی حایی بهتون نشون میده هرز کیه...ان شالله توبه کنید از حرفتون😊

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2731
لامصب یه حرفی زده دهنشم جمع نمیکنه/:

بیخیال گلم به دعا گربه سیاهه بارون نمیاد به قول خودش کافر همه را به کیش خود پندارد پس خودش هرزست که فکر کرده دخترا مثل اونن

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
قاعدتا توهین نکرد گفت از نظر من هرزه‌ان

شوخی می کنی؟؟؟؟ من خودم تا حالا رل نداشتم ولی گفت هرزه   هرزه توهین نیست؟؟؟ همه موظفن نظر خودشونو با احترام بیان کنن .می تونست فقط بگه من با همچین آدمی ازدواج نمی کردم

یعنی نظر احساااان انقد مهمه که همتون بهم ریختین.ولش کنین یه چی گفته الانم معذرت خواهی خواااهد کرد مگ ...

نبابا معذرت خواهیه چی این رو حرفش مونده همشم داره کشش میده

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
شوخی می کنی؟؟؟؟ من خودم تا حالا رل نداشتم ولی گفت هرزه   هرزه توهین نیست؟؟؟ همه موظفن نظر ...

حرف کاملا درسته 👌🏻

ولی حالا میبینم ازدواج میکنه با اونجور ادم یا نه😂😂اخه رل چیز بدی نیس فقط دو نفر میخان بهم برسن یا به امید خدا میشه یا خدا نمیخاد و نمیشه

نبابا معذرت خواهیه چی این رو حرفش مونده همشم داره کشش میده

تو مغز کوچیکش اینجوری چپوندن  کاریش نمیشه کرد حرفاش مهم نباشه براتون.معلومه زخم خورده اس😆

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘
2706