2726
عنوان

اقایون محترم سایت

2039 بازدید | 233 پست

اگر عاشق ی دختری بشید ک خیلی  موقعیت اجتماعی خوبی خواهد داشت  و مطمینن از این موضوع .خودتونم پزشک باشین دختره بهتون بگه نه من نمیخام ب این موضوعات فک کنم و ب راحتی روی احساساتتون پا بزاره ب این دلیلی ک شرایطشو نداره. شما ازش بدتتون میاد یا صبر میکنین ؟ ( دختره 1  سالو نیم دیگ شرایطشو داره)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@ناخدا_هیچنز     بیا یه کمکی به استاتر بکن چند بار تاپیک زد

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
من کلا از دختری خودشو اینقدر پست میکنه که تن به دوستی میده متنفرم ارزش اون دختر واسم مثل هرزه هاست

خب دختری هم که ایندی باهاش میخایی ازدواج کتی قبلا دوست دختر کسی بوده اینو هم یادت بمونه  

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

من یه پسریو دیدم دختره همین شرایطو داشت

پسره عاشقش بودااااا

چند سال صبر کردپای دختره بعد رفت خواستگاریش.کلا منظورم اینه عاشق باشه میمونه

دوستم نبودنا.سنتی بود

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
عزیزم همه دخترا رل میزنن؟  شاید یکی اصلا با رل خودش ازدواج کنه حرفت درست نیس

کسی که این حرفو میزنه خدا از یه سمتی به پس گردنش میزنه 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706