2733
2734
عنوان

من شب مزخرفی بهم گذشت. خاک تو سر میزبانم

| مشاهده متن کامل بحث + 3918 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم با خاله اینات می رفتی دیگه بهتر از این بود خونه بیش شوهر خالت میموندی

مگه خودش گفت بیا ؟ لباس پوشیدن و گفتن باشگاه داریم بدو بدو رفتن

اول شخص مونث 
2731

با بزرگتر یا مادر مشورت میکردی کاش قبل رفتن و اینطوری کادو بردن ،

حالا شام پیتزا خوردین؟

تمام؟

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
بخدا تازه 70 هم شد شیرینی 😂

باید کادو رو بر میداشتی میاوردی با خودت باو ینی چی

همین ک اونا رفتن توعم باید جم میکردی میومدی خونت.

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2738
با بزرگتر یا مادر مشورت میکردی کاش قبل رفتن و اینطوری کادو بردن ، حالا شام پیتزا خوردین؟ تمام؟

اره عزیزم پیتزا خوردیم  . مامانم که خواهراشو میزاره رو سرش الکی الکی تازه اگه بش میگفتم میگفت کم بردی

اول شخص مونث 
اره عزیزم پیتزا خوردیم  . مامانم که خواهراشو میزاره رو سرش الکی الکی تازه اگه بش میگفتم میگفت ک ...

ای بابا پس هیچی دیگه 😯

اشکال نداره دیگه شده 

ازین ببعد حواستو جمع میکنی تو رابطه با بقیه 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
اره عزیزم پیتزا خوردیم  . مامانم که خواهراشو میزاره رو سرش الکی الکی تازه اگه بش میگفتم میگفت ک ...

بنطرم نهایت توام باید باهاشون یرفتی باشگا یعنی باید میگفتن بیا ببریمت 

2706