2733
2739

خانما تو محلمون دزدی شده بعد شوهرم میخواس بره ماموریت گفت تنها نمون . منم یه خاله دارم تو شهرمونه همش بهم میگفت بهم سرنمیزنی و نمیای سمتمون و... . گفت میبرمت پیش خالت امشب بمونی.به خاله زنگ زدم گفت بیا حتما و خو شحال میشیم یه جعبه شیرینی و یه ظرف پذیرایی خریدیم 400 تومن .گفتم بعد مدتها دارم میرم زشته دست خالی.بااینکه تازه عروس منم.خلاصه رفتم و بعد نیم ساعت نشستن خالم و دخترش لباس پوشیدن گفتن باشگاه داریم. حالا وقتی یکی مهمون داره اینقد باشگاه رفتن واجبه؟ رفتن باشگاه و با شوهرخالم که اقای نسبتا جوونیه تنها شدم توخونه هم اونومعذب بود هم من.پسرخالم 9 سالشه رفتم تواتاقش و شروع کردیم حرف زدن بحثمون رسید به پیتزا.گفت خیلی هوس کردم منم ازخدا خواسته گفتم بریم برات بخرم فقط میخواستم برم بیرون

اول شخص مونث 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهر خالم گفت نه زشته شما مهمانی غلط کرده دلش پیتزا خواسته به شما گفته. خودم براش میخرم مرد بدبخت تو سرما 2 ساعت رفت بیزون الکی چرخ خورد.منم با سایت سرگرم بودم. بعد 2 ساعت خاله و دختر خاله اومدن.رفته بودن بازار هم.گفت عه شام که حاضری گرفته پیمان.من میخواستم زرشک پلو با مرغ درست کنم

اول شخص مونث 

عجب خاله ای 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2706