2737
2739
عنوان

جدیدا از شوهر خسیسم اینجور پول میگیرم..😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2448 بازدید | 144 پست
عزیزم سرچ کردم توی گوگل میگه جایز نیست، حالا خودشونم میتونن به مرجعشون مراجعه کنن 

جایز نیست ، با حرام است فرق داره ، حتی مکروه هم باشه در مواقع ضروری مشکلی نداره

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
شوهرش وظیفشو انجام نمیده وقتی ببینه بچه هاش دارن از گشنگی میمیرن باید فکر اساسی کنه چرا باید همیشه ...

دور از جون بچه هاش.چرا بمیرن.این چه حرفیه.

نگفت بچه هام دارن از گشنگی میمیرن.گفت پول برا نوار بهداشتی و خوراکی بچه ها ندارم

پس قطعا گشنه نمیمونن فقط خسیسه پول نمیده.ب نظر من اون باید دوشیفت کار کنه.نه اینکه خانم بره سرکار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

اومدم بهت یه چیزی بگم 

ببین ما حقوقمون یک تومان در ماهه 

سیصدش رو قسط می‌دیم. میمونه ۷۰۰ هفتصد تا آخر ماه 

هیچ چی نمی‌مونه برای خرج اضافه و رستوران و... شش ساله ازدواج کردم بجز خونه بابام هیچ مسافرتی نرفتم حتی روستای بغل  شهرمون هیچ جا 

پول تو جیبی هم یک قرون هم ندارم  هر چی بخوام باید به شوهرم بگم  تا پول جمع کنیم بخریم.  الان دلم بخواد به مانتو رو بخرم باید شش ماه صبر کنم  اونم یک مانتو. ۱۵۰ مثلا نه مانتو های سیصد چهار صدی 

خرید هامون همش روز بازار هاست.  اینم بگم یارانه هم نداریم چون خانواده هامون نداشتن به ما هم ندادن   

ولی ببین اعتماد شوهرت رو نسبت به خودت از بین نبر 

اگر روزی بفهمه این کار رو کردی  بهت بی اعتماد میشه. به بچه هات بگو خودشون به باباشون بگن. مثلا بابا چیپس

می‌خوام کیک می‌خوام و... حرف بچه رو که زمین نمیزاره باباشون

این ۲۰ تومان هاارزش ندارن خودت رو خراب کنی.  اگر با صحبت تونستی قانعش کن ولی این که این کار رو انجام بدید اشتباه محضه  

من خودم تو خونه اصلاح میکنم که پول آرایشگاه ندم. اون پول رو نگه میدارم برای. همچین مواقعی   تو هم یاد بگیر خودت انجام بده  

می‌دونم این که پول دستت نباشه چقدر سخته من خودم این شرایط رو دارم. ولی ببین خواهش میکنم این کار رو تکرار نکن  پای آبرو و اعتماد بهت وسطه هیچ چی ارزشش رو نداره

فقط اینایی که میگن دزدیه😳😳 اره شوهرپول نده مام بشینیم بسوزیم بسازیم تا جونمون دربیاد بعدم میبرن ما ...

نخیر کسی نگفته بسوزید و بسازید

کمتر بچه بیارید

وقتی میبینید خسیسه بچه دار نشید یا فکر اساسی کنید

اما مال حروم قاتی خوراک بچه تون نکنید

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2728

حال زنى که از شوهر اطاعت مى‏کند اگر مطالبه خرجى کند و شوهر ندهد مى‏تواند جهت الزام شوهر بر پرداخت نفقه به حاکم شرع و اگر ممکن نباشد به مؤمنین مراجعه نماید. و چنانچه الزام شوهر بر دادن نفقه ممکن نباشد، مى‏تواند در هر روز باندازه خرجى آن روز بدون اجازه از مال او بردارد و اگر ممکن نیست چنانچه ناچار باشد که معاش خود را تهیه کند، در موقعى که مشغول تهیه معاش است اطاعت‏شوهر بر او واجب نیست.

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
سلام   اومدم بهت یه چیزی بگم   ببین ما حقوقمون یک تومان در ماهه   س ...

آفرین به شما

چه عجب یک نفر پیدا شد حرف حساب بزنه

بقیه تشویق میکنن فقط

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2740
نخیر کسی نگفته بسوزید و بسازید کمتر بچه بیارید وقتی میبینید خسیسه بچه دار نشید یا فکر اساسی کنید ...

بچه پول باباش بخوره حرومه????چی میگی خانوم از اون ور بوم افتادی .دلت خوشه خوشی زده زیر دلت 

عزیزم اگر خودت بری سرکار و کار کنی و خودت خرجی خودتو بدی دیگه اطاعت از شوهرت برات واجب نیس

اول باید بری دادگاه اگر نشد اجرای احکام اگر بازم نشد اونجا میتونی از جیبش برای امرارمعاشت برداری

چون تمکین میکنی وظیفشه خرجتو بده 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

والا نفقه ای که وظیفش ماهی ۵۰۰، ۶۰۰ حداقل

حلاله حلاله

تا میتونی بگیر، بیشترم بگیر

۱۰۰تومناش پخ نمیدن بهت، چه برسه ۲۰ تومن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سلام   اومدم بهت یه چیزی بگم   ببین ما حقوقمون یک تومان در ماهه   س ...

شما با این وضعیت حقوق چرا خودت سرکار نمیری؟بعد الان چه شغلیه که یه تومن میگیره همسرت؟حتی پیک موتوری هم‌ کار کنه ۵تومنه کم کمش😶

2706