2733
2734
عنوان

کسی بوده بدون سرکلاژ با لکه بینی بچه ش سر وقت دنیا اومده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 56 پست
كدوم شهري؟؟؟ من يه دكتر ميشناسم تو هفته هاي بالا كه سركلاژ دير شده حلقه پساري ميذاره حكم همون سركلاژ ...

اصفهان

رو نمایان کردمو یه شهر دستش رابریده😎..کاربری قبلیم به لطف دوستان مبادی آداب ترکیییید🙃😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصفهان

نه من كرجم،،، حالا بازم تو نت بگرد يا همين ني ني سايت تايپيك بزن ببين دكتري كه با پساري كار كنه تو اصفهان پيدا ميكني؟؟؟ اخه همه دكترا كار نميكنن با پساري... ولي فقط تو جات خوابيدي دنبال دكتر بگرد راه نيوفتي بري اينور و اونور

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️
ای جااان.خدا حفظش کنه. خدا از دهنت بشنوه

عزیزم براتون صلوات فرستادم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728
نه بابا نترس.تا سونو تعیین جنسیتت خوب استراحت کن،کارسنگین نکن،هی خم و راست نشو،میره بالا طول سرویکست ...

دستد درد نکنه عزیز دلم

خوش به حالت ۵ هفته دیگه داری

برا منم دعا کن

بچه ات دختره یا پسر

خدایا بابت همه چیز شکرت.هوامو داشته باش
من سركلاژ كردم اصلا درد نداره البته اگه بي حست كنن اصلا هيچي نميفهمي از درد،،، منو بيهوش كردن به خوا ...

میگم سرکلاژ دهانه رحم رو میدوزن یا دستگاه میزارن

دستد درد نکنه عزیز دلم خوش به حالت ۵ هفته دیگه داری برا منم دعا کن بچه ات دختره یا پسر

دختره،اوووو این پنج هفته مگه میگذره حالا،اخراش خیلی سخته،یدونه نفس راحت نمیشه کشید،همون اوایلش راحته بخدا،همش به پهلو باید بخوابی،دلم برا خوابیدن رو کمر تنگ شده😓😓

دختره،اوووو این پنج هفته مگه میگذره حالا،اخراش خیلی سخته،یدونه نفس راحت نمیشه کشید،همون اوایلش راحته ...

ان شالله بسلامتی بارتو زمین بزاری

برا منم دعا کن

اسممو ببر

سمیه هستم

2738
میگم سرکلاژ دهانه رحم رو میدوزن یا دستگاه میزارن

ميدوزن،،، اون كه دستگاه ميذارن پساري هستش

شمايي كه داري امضامو ميخوني:🌺 ميشه براي شادي روح پدرم يه صلوات بفرستين؟؟؟ ممنون🌹❤️

ببخشید عزیزم از اون حلوا که یه بار پرسیده بودی مال لارستان بود نتیجه گرفتی؟؟؟؟؟

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
ببخشید عزیزم از اون حلوا که یه بار پرسیده بودی مال لارستان بود نتیجه گرفتی؟؟؟؟؟

آره عزیزم با نظرم خیلییی کمک کننده بود برام.در کنار کاهش وزن و تحرک

رو نمایان کردمو یه شهر دستش رابریده😎..کاربری قبلیم به لطف دوستان مبادی آداب ترکیییید🙃😕