2737
2739

من ۲۴ هفته م.و لکه بینی دارم

رو نمایان کردمو یه شهر دستش رابریده😎..کاربری قبلیم به لطف دوستان مبادی آداب ترکیییید🙃😕

از اولم داشتی ؟ طول سرویکست چند ؟ 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۱۴ هفته ام طول سرویکس ۳۱بود

دکتر شیاف داد و گفت استراحت

وگرنه سرکلاج

خیلی بهم استرس وارد شده

شوهرم همش میگه بیا بریم سرکلاژ کنیم.

ولی میترسم

تازه من لکه بینیم ندارم

خدایا بابت همه چیز شکرت.هوامو داشته باش
من ۱۴ هفته ام طول سرویکس ۳۱بود دکتر شیاف داد و گفت استراحت وگرنه سرکلاج خیلی بهم استرس وارد شده ...

اصلا سرویکس۳۱ اونم تو ۱۴هفته سرکلاژ نمیخواد. تا هفته۱۸ تو تا۳۹ ۴۰ بالا میره سرویکست. زیر ۳۰ اونم بعد ۱۶ هفته سرکلاژ میکنن

2738
عادی اشکال ندارد منم داشتم بچه مم چهارروز قبل چیزی که سنو گرافی گفته بود دنیا اومد سنو نوشته بودهش ...

واقعا؟ من خیلی نگرانم.دوماهه آخر ماه که میشه لکه بینی دارم فهوه ای به دستمال فقط..گاهی درد ریز..

دو خفته پیش دکتر گفت سرکلاژ کن ولی بعد معاینه گفت نباز نیست فقط استراحت حالا دوباره لکه بینی دارم..نکنه بچه م زود دنیا بیاد؟

رو نمایان کردمو یه شهر دستش رابریده😎..کاربری قبلیم به لطف دوستان مبادی آداب ترکیییید🙃😕
من ۱۴ هفته ام طول سرویکس ۳۱بود دکتر شیاف داد و گفت استراحت وگرنه سرکلاج خیلی بهم استرس وارد شده ...

اگه بکنی که خیالت راحت تره مثه من ابنقدر استرس نداری..البته بعد سرکلاژم همچنان استراحت باید کنی

استراحتتو بیشتر کن،طول سرویکست بد نیست خیلی،دکترت چرا سر کلاژ نمیکنه؟لکه بینیت رو نگفت از چیه ؟

میخوایت دوهفته پیش بکنه ولی بعد معاینه گفت نیاز نیست..نمیدونم.جفتم هم خوب بود

خواهر من از اول بارداری تا ماه هفت استراحت مطلق بود و شیاف میزاشت  خونریزی شدید داشت نه لکه بینی و خدا رو شکر گل پسرش الان ۲ سالشه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2706