2737
2739
عنوان

آیین نامه رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 38 پست
عاقا کتابو دقیق بخون بخدا همشو میتونی جواب بدی غیر از کتاب که نمیدن

خب مشکلم همینه حوصله ندارم بخونمش خیلی حوصله سر بره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زیاده منم نه حوصلشو دارم نه اعصابش

خسته نباشی پهلوون😑

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
من چتتا دارم خواسی بگو برات بفرستم تو تل

واسه چه تاریخیه؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731
2738
عه اقای ملکه رو نگا میکنی😍

اره 🤩 بدجور کراش زدم روی ملکه 😂😂😂 

بچه ها چن دادین شما واسه گواینامه؟

من سال ۹۷ ثبت نام کردم کلاسای تئوری و عملی هم رفتم ولی آیین نامه هنوز ندادم گفتن تا آخر امسال وقت دارم

اون زمان ۶۰۰

تو گوگل سرچ کن سوالات آیین نامه ایرانیان، به هر کی گفتم خونده قبول شده تنوع سوالاش خیلی زیاده یعنی بخونی مسلط باشی قبولی حتما

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2706