2733
2739
عنوان

آیین نامه رانندگی

246 بازدید | 38 پست

بچه ها سوالاشو از کجا گیر بیارم؟ یه سایت یا پیج مطمئن معرفی کنید که سوالاش واقعی باشه خیلیم گرون نباشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راحته سوالاش دوبار بخونی قبولی

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2738
ببین اگه گوشی ت اندرویدی هس  برو تو بازار ی سری برنامه هس سوالات رو داره تو نت سرچ کن  م ...

ای او اسه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

برو تو این لینک 

هم جواب داره ، هم سوالاش خوبه ، هم رایگانه

من ۳۰ تا لز این آزمونا رو زدم ، یه دور کتاب رو خوندم ، بار اول قبول شدم

https://test-drive.ir/آزمون-های-اصلی-آیین-نامه-2/

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
راحته سوالاش دوبار بخونی قبولی

خیلی زیاده منم نه حوصلشو دارم نه اعصابش

همش از کتابه سوالاش؟

اره خیلیم راحته

فقط فنی رو به ما گفتن نخونیم ولی اومده بود دوسه تا بازم من قبول شدم بار اول

تو بخون کتابو قبول میشی

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2706