2733
2734
فعلا كه تحريم ها پابرجاست و دلار حاصل از صادرات هم هنوز وارد كشور نشده، يعني فقط به خاطر أميد به بهت ...

اره

چون این گرونی حباب ه

تو‌یکسال گذشته شرایط یکسان بوده ولی دلار ۱۰ تومنی تا ۳۰ تومنی رو دیدیم

فعلا كه تحريم ها پابرجاست و دلار حاصل از صادرات هم هنوز وارد كشور نشده، يعني فقط به خاطر أميد به بهت ...

انس جهانی طلا داره میاد پایین همین الان اخبازگفت طلا جهانی هست این رو ارز هم تاثیر داره ولی دلال نمیزاره ارز بیشتربیاد پایین میگن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انس جهانی طلا داره میاد پایین همین الان اخبازگفت طلا جهانی هست این رو ارز هم تاثیر داره ولی دلال نمی ...

کاش  مواد غذایی هم جهانی بود   با بالا رفتن  دلار و طلا  گرون نمیشدن   انقد بی انصاف  هستن که  دلار ارزون میشه هیچ جنسی ارزون نمیشه

چقدر باحالیی تو نینی سایت دنبال سیاست های مالی هستید بابا اگه کسی بدونه تا کی میاد پایین یا کی میره ...

من يه تاپيكي مربوط به سال ٩٥ تو ني ني سايت ديده بودم، توش همه گفته بودند كه بعد از عيد ٩٦ همه چيز خيلي بالا ميره و همونم شد

به هر حال همه از دور و ورمون يه چيزي ميشنويم. به اشتراك بزاريم يه جورايي بهم كمك كرديم

2738