2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا ایران ه هیچی صد در صدی نیس

چه ربط داره جهانیه بخاطر بایدنه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2731
2738
حهانی ؟؟؟؟ فقط ایران ه که تحریم ه و قیمت دلار هم‌ دست خودشون ه مگه الان ریت یورو تغییر کرده ؟؟!؟ ...

چه ربط به تحریم داره درسته تاثیر داره اماهمه جاریزش کرده دیشب اینترنشنال میگفت ..

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
يعني همينطور پايينتر ميره بعد ٢٢ بهمن بالا ميره؟

چرته اینحرف بخاطربایدنه

چه ربط به تحریم داره درسته تاثیر داره اماهمه جاریزش کرده دیشب اینترنشنال میگفت ..

ریطش به تحریم‌اینه که چون فروش نفت و صادرات نداریم

دلار وارد نمیشه و اینقدر گرون شده

وگرنه که قیمتش ثابت بود

الان هم امید هست که بایدن شرایط رو آسونتر کنه

برا همین قیمت داره میاد پایین

ریطش به تحریم‌اینه که چون فروش نفت و صادرات نداریم دلار وارد نمیشه و اینقدر گرون شده وگرنه که قیمت ...

باشه شماراست میگی😅😅لی ربط ۲۲بهمن نداره چرته اینحرف

ریطش به تحریم‌اینه که چون فروش نفت و صادرات نداریم دلار وارد نمیشه و اینقدر گرون شده وگرنه که قیمت ...

فعلا كه تحريم ها پابرجاست و دلار حاصل از صادرات هم هنوز وارد كشور نشده، يعني فقط به خاطر أميد به بهتر شدن اوضاع داره مياد پايين؟

2706