2777
2789
عنوان

یچی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 46 پست
مهم جایگاه و شان اجتماعیه بیشتر بنرم و اینکه این کارا آخر و عاقبت اونجوری نداره ولی اونی ک درس بخونه ...

اره خب راس میگی

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وویی چقد خوبی تو منم درسو خیلی دوس دارم ولی خب درامدش خیلی برام مهمه

کنار درس میتونی کارهای مختلفی یاد بگیری.

تحصیلات رو فقط به عنوان درآمد نگاه نکن چون شدیدا تو سال کنکور میری تحت فشار...لذت ببر از هر کلمه لذت ببر.

من درس میخونم یا کتاب گاهی بلند میگم وای چه جالب 

گاهی انقدر با ذوق به یکی دیگه میگمش که خودم خنده ام میگیره 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ب هر حال درستو شما از جونو دل بخون کنکورتم بده اگه نشد برو بزن به یه کار دیگه راه برای پول دراوردن زیااااده

هنو زوده به این چیزا فک کنی

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃
هرکسی یه هدفی داره... من برام دانش مهم بود...دوس داشتم یادبگیر و تجربه کنم  دوس داشتم رواب ...

میتونم بپرسم رشته ات چیه و اینکه چند سالته و آیا شاغلی آخه منم میخوام از صفر یه کاری رو شروع کنم ولی حس میکنم سنم زیاده

نیست، تا ۳۰ سالگی با بدبختی زندگی میکنی، مگر اینکه خانواده ساپورت کن، بعدش تازه یکم اوضاع بهتره

چرا؟ وای من میخاسم واسه س رقمی دو رقمی خودمو کور کنم😐

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
کنار درس میتونی کارهای مختلفی یاد بگیری. تحصیلات رو فقط به عنوان درآمد نگاه نکن چون شدیدا تو سال ...

خخخ چ باحالی

اولین ادمی ک توی عمرم اینجوری دیدم واقعن

میتونم بپرسم رشته ات چیه و اینکه چند سالته و آیا شاغلی آخه منم میخوام از صفر یه کاری رو شروع کنم ولی ...

دوتا رشته خوندم روان شناسی و زبان انگلیسی.

۲۹

هیچوقت دیر نیست از نظر من...البته اگر همه ی جنبه ها رو بسنجی،هدفی رو انتخاب نکنی که تواناییش رو نداری و واقعا تلاش کنی

ب هر حال درستو شما از جونو دل بخون کنکورتم بده اگه نشد برو بزن به یه کار دیگه راه برای پول دراوردن ز ...

چرا زوده خب ادم باید از همین الان هدف داشته باشه

نیست، تا ۳۰ سالگی با بدبختی زندگی میکنی، مگر اینکه خانواده ساپورت کن، بعدش تازه یکم اوضاع بهتره

هست آخه من دختر خاله هام پزشکن زیر سی حقوق دارن خیلی هم حقوقشون خوبه 

حالا پزشکی خدایی زجر میکشن همش کار میکنن ولی دندان بخصوصصصصص دارو خوبه من یکی دیگه از دختر خاله هام دارو هست عالی هنوز درس تموم نشده حقوق بهش میدن اونم حقوق خوبی 

تازا مدت تحصیلشم کمتر از پزشکی و کلا روزی چندساعت بیشتر سرگار نمیرن

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍

باهات موافقم 

تازه بری دانشگاه ممکنه حقوق بگیر هم نشی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
خخخ چ باحالی اولین ادمی ک توی عمرم اینجوری دیدم واقعن

یه چیزی رو دوستانه میگم تمام تلاشت رو بکن

هرچی میتونی برای پیشرفت کردن تلاش کن.

وقتی بزرگتر بشی یا بهتر بگم بعد از یه سنی همش میگی کاش اینکارم تجربه میکردم...تا وقت داری تلاش کن تا اون سالا لذت ببری از خودت و توانمندی هات

من همون قدر که مطالعه کردم همون قدرم تو خیابونا راه رفتم و از دیدن جزئیات لذت بردم...همونقدر که تو دانشگاه بودم تو کافه ام نشستم و از فضاش لذت بردم...خلاصه زندگیتو زندگی کن.

هست آخه من دختر خاله هام پزشکن زیر سی حقوق دارن خیلی هم حقوقشون خوبه  حالا پزشکی خدایی زجر میک ...

عزیزم من خودم دندانپزشکم شوهرم هم پزشکه. توی دوره تحصیل ۵۰۰ تومن حقوق بهمون میدادن، بعدشم که تو طرح پولمونر خوردن . شوهرم هم همینطوره ، آواز دهل شنیدن از دور خوش است، تا ۳۰ سالگی درآمد خوبی نداره شغلای ما

2801