2733
2739
عنوان

یچی بگم؟

253 بازدید | 46 پست

داشتم ب این فکر مبکردم

ک من الان کلاس دهمم تجربی

این همه درس بخونم خودمو بکشم تازه بعد چن سال حقوق بگیر میشم

ولی مثلا بعضبا ک کارناخن میکنن خیلی زود دستشون میره تو.جیبشون انقدرم سختی نمیکشن..درامدشم ک عالیه😐☹️ ب نظرتون ادم باید چیکارکنه؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

هم درستو بخون هم برو یک هنر که دوست داری یاد بگیر

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

هدفت اگ فقط درامدشه ک رفتی تجربی کارت خیلی سخته اگه یه رشته عالی میخوای 

اگ بحث علاقه نیست همین کارای ناخن کاری و ... رو یاد بگیر 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم بایدکاری کنه که هم علاقه داره هم استعدادشو😳من خودم استعدادرقص داشتم مربی شدم الان به خاطرشوهرم گذاشتمش کنار

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728

یه جملع هس ک میگه درس بخون که اگ بعدا کار نکردی یه چیزی دلشته باشی

درس نخون کار یاد بگیر ک اگ ازون راه پول درنیاوردی یه هنری داشتی باشی

پنج دقیقه تنفس لدفا:/

من یه تازه عروسم که بالاخره شدم خانوم خونه آبی خودم💙🤗دوستت دارم خونه نقلی من.....دوسش دارم اونو🔥🌠اونی که مث پاستیل خوشمزس....مث لازانیا جذاااابه🥰😘❤️تاریخ شروع زندگی.......99/8/8......رویاهاتو باور کن💌🍃

هرکسی یه هدفی داره...

من برام دانش مهم بود...دوس داشتم یادبگیر و تجربه کنم 

دوس داشتم روابط اجتماعی متعدد با آدمای سطح های مختلف داشته باشم.

و خب دانشگاه و تحصیلات منو دیوونه میکنه چون از هر ثانیه اش لذت میبرم.

۱۸ بهمن دفاع دارم غصه تمام وجودم رو گرفته و دلم میخواد باز رشته ی دیگه بخونم.

بعد از دومین فوق

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

نمیدونم جرا فک میکنید همه کارا اسونن فقط کار شما سخته 

خب اون ناخن کار هم چند وقت اول باید تمرین کنه 

چقد وسیله خراب کنه 

بعدش کو مشتری زمان میبره تا جا بیوفته 

بعد از اونم پدر کمر و گردنش و چشاش در میاد بابا 

هر کاری سختی خودشو دارع

2738

اگه خوب درس بخونی خب پزشکی و اینا قبول بشی برای پولش خیلی خوبه

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍
ادم لاید بره دنبال علاقش حالا یکی درس یکی ارایشگری یکی نویسندگی...

خانواده ی من جوریه ک میگن فقط تجربی😐

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

مهم جایگاه و شان اجتماعیه بیشتر بنرم و اینکه این کارا آخر و عاقبت اونجوری نداره ولی اونی ک درس بخونه بره سر کار بیمه میشه و اینا اصلا قابل مقایسه نیست.مثلا مادر من معلمه ماهی ۳درآمدشه ک پول بیمه و وام ضروری و اینا ازش کم میشه.بعد عمم و شوهر عمم کارگری میکنن باهم ماهی۴درآمد دارن بابابزرگم میگفت کارگری اونا بیشتر درآمد داره ولی آیا همیشه برای گارکر پول هست؟؟؟آیا بیمه و وام ضروری داره آیا میتونه ضامن کسی بشه

هرکسی یه هدفی داره... من برام دانش مهم بود...دوس داشتم یادبگیر و تجربه کنم  دوس داشتم رواب ...

وویی چقد خوبی تو

منم درسو خیلی دوس دارم ولی خب درامدش خیلی برام مهمه

نمیدونم جرا فک میکنید همه کارا اسونن فقط کار شما سخته  خب اون ناخن کار هم چند وقت اول باید تمر ...

ولی بجاش ادم با لذت کاراشو میکنه..طرحای مختلف رنگای مختلف😍

2706