2737
2734
عنوان

قبلا دور همی مامانا بود، حالا شده صلوات، حس ششم، خیانت، دست بزن

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 51 پست
دیگه هرکی هرچی علاقه داره میزاره. و بقیه ام وارد اون تاپیک میشن اگر دوس داشته باشن.

درسته ما نمی ریم اون تاپیکا ولی باید نی نی یارا روی محتوی هم نظارت کنن 

حلالم کنید و خدانگهدار   
قبلا بهتر بود دوتا چیزیاد میگرفتی . من موندم تو حیرت فقط بابت تاپینگ  حس ششم . خیلی خنده داره & ...

میانگین سن افرادی که از نی نی سایت استفاده میکنن خیلی اومده پایین واسه همونه جو اینجوری شده

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درسته اما واقعا حدی داره، توی مسائل طلسم و دعا و حس ششم دارن اغراق میکنن

اونارو نی نی سار معمولا میبنده...اما خب ما نمیتونیم به همه ی افکار جهت بدیم.

من خودم چون قبول ندارم نمیرم این تامیکارو اما بقیه واقعا درد جامله اس ...حتی همون تاپیک جاری و مادرشوهر واقعا گاهی چنان فشار روانی ایجاد کرده که باعث جدایی میشه پس مهمه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دقیقا واقعا چرا منم همین طور

یکم گزارش بزنید از این به بعد شاید فضای بهتری بشه، خوب یکی نیست بگه تو دعا میکنی به عشقت برسی چرا من باید وقت بزارم و برات دعا کنم خخخخ

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
درسته ما نمی ریم اون تاپیکا ولی باید نی نی یارا روی محتوی هم نظارت کنن 

نظارت رو این حجم کاربر و تاپیک روزانه کار واقعا سختیه

اما بازم تلاششون رو میکنن

اما خب قطعا دیدی چه بازار گرمی دارن...از قدیم تابحال دونستن آینده و غیب گویی باعث شگفتی آدمیزاد بوده و هست

2738
اونارو نی نی سار معمولا میبنده...اما خب ما نمیتونیم به همه ی افکار جهت بدیم. من خودم چون قبول ندارم ...

درسته اما خیلی ها برای ایجاد جو همسو با خودشون میان یه تایپیک خیانت و دعوا میزنن تا همه رو جذب خودشون کنن

درسته اما خیلی ها برای ایجاد جو همسو با خودشون میان یه تایپیک خیانت و دعوا میزنن تا همه رو جذب خودشو ...

اینی که شما هم میگی هست اما معمولا رو میشه کاربرا زرنگتر از این حرفان

وای من وقتی یه تاپیک نس ششم می‌بینم  دلم می‌خواد گوشیو بکوبونم تو دیوار

عزیزم این یه گوشه ی کوچیک از خرافات تزریق شده به مغز جوونای این جامعه است که ما به عینه می‌بینیم، اما خیلی از این خرافات در سطح بزرگتر و عمیقتر هست، ببین اونا با جوون ها چه میکنه 

واااای گفتتیتیتیتیتیتی😑دیوونمون کردن

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

استارتر به اینایی که نام بردی التماس برای حل مساله ریاصی و فیزیک و ... بچه مدرسه ایها رو هم اضافه کن 😐😐😐

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

چون اکثر کاربرای جدید سنشون کمه 

تنبل و منفعل هستن

تلاش خاصی نمیکنن انتظار دارن با دعا و صلوات به همه چی برسن

بابا از تو حرکت از خدا برکت

تو تلاش کن بعد دعا کن

مثلا طرف نشسته تو خونه کار خاصی نمیکنه میگه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستین

دقیقا من که بعضی از سوالای بارداریمو باید از سایت دیگه پیدا کنم اینجا فقط خیانت جاری خواهرشوهر

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2706