2726
عنوان

قبلا دور همی مامانا بود، حالا شده صلوات، حس ششم، خیانت، دست بزن

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 51 پست
دمت گرم سر صبحی 🤣🤣🤣🤣

مخم گوزیده ب خدا

طرف ۷۰۰تا صلوات نذر میکنه بعد میاد اینجا میگه شما ب جام بفرستین خو تو ک عرضه ی انجام دادن نداری چرا نذر میکنی گلم

کاری رو در نظر بگیرین ک توانشو دارین🤨

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم علتش اینه که هم مردم به راحتی اینترنت دسترسی دارن البته خب این یه موضوع مفید و مثبته ولی خب عو ...

قبلا اصلا کمتر خانوم مجردی بود که اینجا سر میزد اما الان کلاس ششمی میاد دنبال اینه ببینه کی ریاضی یاد داره، کی زبان یاد داره سر جلسه امتحان کمکش کنه، نی نی سایت کم کم داره میوفته دست نی نی ها خخخخ

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
مخم گوزیده ب خدا طرف ۷۰۰تا صلوات نذر میکنه بعد میاد اینجا میگه شما ب جام بفرستین خو تو ک عرضه ی انج ...

وای آره گل گفتی خیلی خنده داره😂🤦🏻‍♀️

حلالم کنید و خدانگهدار   
2728
خدا ازونی که اولین تاپیک حس ششمو زد نگذره

فقط اونایی ک میان میپرسن لباسم چ رنگیه 

خو ب ما چ ک تو کوری 

ی نگا بنداز خودت میفهمی دیه🤪

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اره واقعا قبلا همه باهم تبادل نظر خوب ومثبت داشتن الان به خاطر اینکه بازدید تاپیکشون بره بالا چه کار ...

من فضای قبلی رو بیشتر دوست داشتم الان هی جان مادر و پدر قسم میدن صلوات و دعا و فلان 

بابا توکه خودت نمیتونی چرا نذر میکنی 

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
یه مدت پرررر از تعریف کردن قضایای طلسم و دعا گرفتن و جن و این چیزا بود، به هم دعانویس هم معرفی میکرد ...

واااای اون تایپیک که میاد میگه شما دعا کنید من میگم امین، دوست دارم سرمو بکوبم به دیوار

یه مدت پرررر از تعریف کردن قضایای طلسم و دعا گرفتن و جن و این چیزا بود، به هم دعانویس هم معرفی میکرد ...

ی مدت جرات حقیقت ترند شده بود

اخه این ک حقیقت رو راجع ب ی غریبه ک حتی اسمشو نمیدونیم رو بفهمیم چ فایده ای داره

دیگه هرکی هرچی علاقه داره میزاره. و بقیه ام وارد اون تاپیک میشن اگر دوس داشته باشن.

درسته اما واقعا حدی داره، توی مسائل طلسم و دعا و حس ششم دارن اغراق میکنن

2706