2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دندونی بده دو ماه دیگه شیر بتوره کافیه اذیتش نکن من وخترم ۱۰ ماهگی راه میرفت خیلی زود بزرگ شد ۱۲ ماهگی روز تولدش از شیر گرفتم مینشست کامل غذا مبخورد رشدش عالی شد. تا سفره مینداختم میدویید میومد میگفت به به بهبع

عزيزمي اشكم اومد مجردي واين همه مسوليت پذير  ممنونم ك هستي وجوابم دادي خدا خواهرتو برات نگه ...

فدات عزیزم😘🥺❤️❤️

ممنون گلی🥰

امیدوارم مشکل جوجوی شما هم زود حل بشه زود شیرشو بخوره🙂😘❤️

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
ديگه مجبورم غذاش بدم شب سنگين بدم تا صب  كلا دووعده يا سه وعده اندازه ٤يا پنج درجه شيرميخوره ...

اوم چند وقتشع؟اگ شیش ماهشه شبا غذا بده..تاچند ساعت شکمش سیر باشه❤️میدونم چقد سخته🙂🥺❤️

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2740
دندونی بده دو ماه دیگه شیر بتوره کافیه اذیتش نکن من وخترم ۱۰ ماهگی راه میرفت خیلی زود بزرگ شد ۱۲ ماه ...

الان چن سالشه 

قدش ورشد هنوزم خوبه

پسرم هم تازه چن قدم ميره ميخوره زمين ولي دندون نداره اصلا

الان چن سالشه  قدش ورشد هنوزم خوبه پسرم هم تازه چن قدم ميره ميخوره زمين ولي دندون نداره اصلا

الان دو سال و دو ماهشه ۹۸ سانت وزن ۱۳ و نیم خیلی قد بلنده. واسه دندوناش علاوه بر مولتی ویتامین که هر شب میدی  هفتا ای دوبار صبح ها آد بده یه ماهه در میاد. ویتامین دی بچت پایینا اگه میخوای خوبم رشد کنه تو قد و وزن بعد یه سالگی اول با غذا سیرش کن زیاد بعد اگه بهدنه اورد شیر بده شیر شب هم کاملا قطع شه مستقل تر میشن تو هوش بچه هم تاثیر داره قطع شیر شب جون مغز و کبد و کلیه و معده اسراحت میکنه و اینکه با غذا همه ویتامینا بهش نیرسه مغزش تامینه.من دخترم عین بدبل الان شعر میتونع ۱۹ تا بلده. 

الان دو سال و دو ماهشه ۹۸ سانت وزن ۱۳ و نیم خیلی قد بلنده. واسه دندوناش علاوه بر مولتی ویتامین که هر ...

الان امروز كلا دوبار شيشه گرفت وشير خورد خيلي كم ميخوره

صبا مولتي ميدم

حالا علاوه بر اون هفته اي دوبار هم اد ميدم

چشم

بنظرت الان با غذا بدنش تامينه؟

غذا بدم خوب ميخوره ولي كم ميدم بلكه شير بخوره

خيلي تو خواب دسشو ميخوره ولي شيشه نميگيره اين اذيتم ميكنه

البته رفلاكسي هم هست

الان امروز كلا دوبار شيشه گرفت وشير خورد خيلي كم ميخوره صبا مولتي ميدم حالا علاوه بر اون هفته اي د ...

عزیزم غذا همه چیزشو تامین میکنه اول با غذا سیرش کن غذاهای مقوی مثلا یذره ماهیچه گوسفند و با هویج و پیاز و یه نصف سیب زمینی کوچیک بپز از ابش جدا کن بعد اسیاب کن برنج و کته کن اون مواد اسیاب و قاطی ابش کن بربز رو کته له له کن بده بخوره.فرداش با مرغ این کارو کن هر روز ازین غذاها بده سوپ عصرا بده . فرنی صبها بده روزی ۴ بار غذا بده

2706