2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا بهت ني ني بده وزودتر دردسراش رو بكشي😍😍😍😍 درك ميكنم خودم اين روزا رو تجربه كردم همه ...

داده خدا باردارم اما کاش سالم میداد حالم خیلی بده برام دعا کن

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
2731
نه والا ي پسر لاغر وزشتو😅 ولي عاشقشم

🧿از چشم بد دور باشه🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍 ولی من عاشق پسرمممممم

من مجردم و عاشق پسر🤤🤤🤤🤤خدا حفظش کنه براتون الهی

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
هم نچرال فيلئپس  اونت ميدم و هم شيشه شير فيروز

منم تونت میدم گاهی نمیگیره البته من شیرخودمو میدم بهش

نمدونم چرا نمیگیره گاهی

ولی یه چیز جالبی ک فهمیدم وقتی سر پستونکش در معرض هوا خنک شده باشه خوشش نمیاد

🧿از چشم بد دور باشه🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍 ولی من عاشق پسرمممممم من مجردم و عاشق پسر🤤🤤🤤🤤خدا حفظش کنه ...

قربون مهربوني ولطفت عزيزم

انشالله خدا چن تاشو بهت بده 

با ي شوهر خيلي عااالي نصيبت كنه

2738
قربون مهربوني ولطفت عزيزم انشالله خدا چن تاشو بهت بده  با ي شوهر خيلي عااالي نصيبت كنه

فداتشم😘 عزیزم😘😘😘😘😘😘

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

سرشیش چه؟ارتودنسی یا ساده؟شیرخشک چی؟شاید عوض کنی خوب بشه..فقط شنیدم شیرخشک نان خوشمزه نیس! اگ نان میخوره عوضش کن اپتامیل یا ببلاک یا چیزای دیگه بده بچه🙂❤️

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
سرشیش چه؟ارتودنسی یا ساده؟شیرخشک چی؟شاید عوض کنی خوب بشه..فقط شنیدم شیرخشک نان خوشمزه نیس! اگ نان می ...

تقريبا همه شيرخشكارو رفتم

ولي شركت نستله از همش بدتر بود

الان چن روزه ببلاك ميزم 

هم شير خشك نان اين بلاها رو سرم اوردسرشيه كدوم بهتره؟؟

من سوراخش كوچيك گشاد ميكنم ك بيشتر بخوره

بجتچن وقتشه؟

ارتودنسي اصلا بلد نبود بخوره

تقريبا همه شيرخشكارو رفتم ولي شركت نستله از همش بدتر بود الان چن روزه ببلاك ميزم  هم شير خشك ...

اوم من مجردم ولی خاهرم س سالشه تقریبا همه ی اینارو میدونم😁

خاهر من نان نخورد اصلا بدش میومد🤦🏻‍♀️جیغ میکشید!

میگن ارتودنسی بهتره ولی خاهر من بزور میگرفت!ببلاک خوبه دلدرد نمیگیره خاهر من کولیک داشت دکتر ببلاک نوشت براش..

شاید نی نی شما گرسنش نیس ک نمیگیره ولی اگ گریه میکنه و نمیخوره حتی شده ب بهانه های مختلف بده شیشه رو بزار دهنش..گناه داره جوجو😍

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
اوم من مجردم ولی خاهرم س سالشه تقریبا همه ی اینارو میدونم😁 خاهر من نان نخورد اصلا بدش میومد🤦🏻‍♀️ ...

عزيزمي اشكم اومد

مجردي واين همه مسوليت پذير 

ممنونم ك هستي وجوابم دادي

خدا خواهرتو برات نگه داره

ومادرت كنه الهي

ك بهترين مادري❤️

اوم من مجردم ولی خاهرم س سالشه تقریبا همه ی اینارو میدونم😁 خاهر من نان نخورد اصلا بدش میومد🤦🏻‍♀️ ...

ديگه مجبورم غذاش بدم

شب سنگين بدم تا صب 

كلا دووعده يا سه وعده اندازه ٤يا پنج درجه شيرميخوره

نميخوره اينم هواسشو پرت ميكنم ميدمش

2706