2733
2734
عنوان

راهکار عالی برای از بردن زردی بچه، بیایین بتون بگم 😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=173465179]آفرین درسته ،  خداخیرت بده خانوم گل  تا انار هست برم فریز کنم   &n ...

😂ان شاالله برا منم دعا کن ، اگ مشکل داری بگو ی دکتر عاالی ک صد در صد جواب میگری معرفی کنم برات 

اللهم اغفر الذنوب التی تحبس الدعا🤲
😂ان شاالله برا منم دعا کن ، اگ مشکل داری بگو ی دکتر عاالی ک صد در صد جواب میگری معرفی کنم برات  ...

خانمی مطمئنی که به نوزاد دو سه روزه هم میشه داد؟ !!! آخه نوزاد فقط شیر میخوره ، ترش نمیکنه بعدش گوارشش بهم نمیریزه؟ !!! 

نوزاد جاریم زردی داره ده روزه اس . ندم بهش مریض شه موهامو بکنه .ریسکه ها بیچاره نکنی منه 😓

ولش کن نمیگم اصلا بیکارم مگه 😖🙆

2731
خانمی مطمئنی که به نوزاد دو سه روزه هم میشه داد؟ !!! آخه نوزاد فقط شیر میخوره ، ترش نمیکنه بعدش گوار ...

😂😂😂 خیلی قشنگ نوشتی ، اول از همه اصلا چیز خاصی نداره والله پسر برادرم چهار روزشه بش دادیم الانم رو ب روم نشسته ، دوم هم اینکه بی خیال از کنار سایه همعروس رد نشو بهتره 

اللهم اغفر الذنوب التی تحبس الدعا🤲
😂😂😂 خیلی قشنگ نوشتی ، اول از همه اصلا چیز خاصی نداره والله پسر برادرم چهار روزشه بش دادیم الانم ر ...

آره بابا 😂 مگه سرم درد میکنه ول کن حوصله داری شانس ندارم می پره حلقش یه وقت 😨 

خدا خودش شفا میده منم حسنک راستگو نشم بیخود 😐😶