2733
2734

بچها دخترم متولد ۹۶: تقریبا چهارده روز زدی داشت پایین نمیومد زردیش ۱۳ بود حتی صورتش قهوای رنگ شده بود

تا اینکه یکی از دوستام گف چند قطره آب انار بش بده منم آب انارو گرفتم ۵ قطره بش دادم .‌....

بعداز ظهر دوباره بش دارم ، بار سوم ک دادمش زردیش کااااملا از بین رفت 

حالا تو خانوادمون هر بچه ای ک زردی میگیری زودی بش چند قطره آب انار شیرین میدیم 😉 

اللهم اغفر الذنوب التی تحبس الدعا🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فکر کردم گفتی زدن بچه خواستم بگم دس خوش آفرین 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
والله بخداااا ، مث آب رو آتیش میمونه

چه خوب ممنون که گفتی حتما به درد میخوره کاش به من هم بچه بودم میدادن من چند وقت تو بیمارستان بودم سر زردی افتضاخ مامانم گریه میکرده 

حرف بقیه برات مهم نباشه مردم زیاد حرف میزنن😃
2738
 واقعا؟؟؟ بچه دلدرد نمیکنه و مریض نمیشه

نه اصلا ، فقط چند قطره ، پسر خواهرم اللن یه سالشه ، وقتی پیش خواهرم رفتم گریه میکرد بچشو تو شیشه گذاشته بود تا رسیدم بش آب انار دادم صب رف دستگاه زردی پس داد 

نه اصلا ، فقط چند قطره ، پسر خواهرم اللن یه سالشه ، وقتی پیش خواهرم رفتم گریه میکرد بچشو تو شیشه گذا ...

به کاش زودتر گفته بودی من زردیش رو ۱۴ بود واقعا پیر شدم تا تمون شد

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
اگه فصل انار نباشه چی؟؟

خب میتونید انارو فریز کنید برا زایمانتون 😉خانم داداشم این کارو کرد ، اول خوب انارو فشار بدین ولی سعی کن سوراخ نشه بعدش فریز کن 

خب میتونید انارو فریز کنید برا زایمانتون 😉خانم داداشم این کارو کرد ، اول خوب انارو فشار بدین ولی سع ...

واقعا چه خوب ..فشار بدم یعنی همه دوناش آب بشن ؟ولی سوراخ نشه که آب انارش بریزه بیرون درسته؟؟

2706