2733
2739
عنوان

چه حرفایی و چه چیزایی رو دلتون سنگینی میکنه بیایین خالی کنین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 89 پست
اره از نامزدی گفتن بچه احساس میکنم هدفشون از گرفتن من فقط بچه بوده گفتن  تو نانزدی هیچ جلوگیری ...

مگر تحت نظر متخصص زنان نیستی؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
خدا کمکم کنه. تا الان خیییییلی کمکم کرده جوری خودمو بالا گرفتم که دیگران متوجه ناراحتیم نشن اما خودم ...

منم مادر شوهرم با عروس خاله شوهرم منو مقایسه میکرد اخر اونقدر گفتم خوب نمیگرده لباساش خوب نیس همه میگن خیلی بدو باز میگرده الان دیگ مقایسه نمیشم خداروشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کپسول بود اسمشو دقیق؟یادم نیس ولی از روز پنجم پریودی باید روزی دوتا میخوردم کلن ده تا بود  واس ...

لتروزول نیست؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728
منم مادر شوهرم با عروس خاله شوهرم منو مقایسه میکرد اخر اونقدر گفتم خوب نمیگرده لباساش خوب نیس همه می ...

مادر شوهرم خوبه اطرافیان بدن میخوان اتیش بندازن بین من و جاریم. زن عموو دارو دستشون. 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
الان من لتروزول شبی ۴ تا خوردم سوم چهارده روز پریودمه باید برم سونو

من مصرف کردم حامله شدم

به ک و ن ت م نیارشون رابطه خودت با جاریت چطوره؟

خوبه بدک نیست. مغرور نیست اما گرم هم نمیگیره. نه محل نمیزارم به فامیلای همسرم اما تو خلوتم که میاد تو فکرم عذاب میکشم که کاش حداقل اینقدر باهم تفاوت نداشتیم. از لحاظ تیپ و قیافه مثل همیم و هم سنیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
شبی چن تا خوردی؟

یادم نیست 

۵ سال پیش بود

سه یا چهار ماه اقدام بودم نشد

رفتم متخصص زنان لتروزول داد ماه اول حامله شدم