2733
2739

شوهرم یک بار بهم خیانت کرده بعد از اون که من تلگرامشو هک کردم و فهمیدم گفت غلط کردم و تلگرام و واتساپ شو پاک کرد حالا الان یک سالی میگذره دوباره بدجوری بهش مشکوکم رفتاراش عجیب شده. کسی میدونه چطور میتونم از راه دور تماس ها و اس ام اس هاشو چک کنم ؟؟

فک نکنم چیزی باشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم دنبال همچین چیزی هستم وی برنامه هم پیدا کردم ولی پولیه میترسم دروغ باشه.اسم برنامش کنترل گوشی فرزندان هستش حتی فیلم اموزشیم داشت خیییلی خوب بود بنظرم ۹۸ تومنه.هربرنامه ای که توگوشیش باشه رو میتونی انتخاب کنی و اطلاعاتش ازطریق ایمیل برات ارسال میشه حتی اگه پاک کرده باشه

2740

من ازطریق ایرانسل من متونم بفهمم .تماسهاوپیامهای ک داشته رو نشون میده.البته فقط شماره وساعت واینک چندیقه حرف زدنو نشون میدع.من یبار توایرانسل من شوهرم ی شماره ناشناس دیدم .سیوکردم تو تل دیدم ی دخترس

ایرانسل من توگوشیت باشماره شوهرت نصب کن.البته اگ خطش ایرانسله

خط به نام خودشه شنیدم یه سری برنامه هست که میشه باهاش این کار رو کرد. کسی اطلاع دقیقی نداره؟

همراه من برای شماره همراه اول

ایرانسل من برای ایرانسل 

باشماره خودش نصب کن پرینت شماره ها رو میاره ولی متن نه 

2706