2733
2734
عنوان

کسی میدونه چطور میتونم پیامک و تماس های شوهرمو از راه دور کنترل کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10741 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر خوبه در این حدم خوبه باز. همراه اول هم داره؟

اره برنامه شو نصب کن بعدشماره همسرتو بزن بعدپیامک فعال سازی میره رو گوشی همسرت اونو بردار بعد پاکش کن.وقتی فعال شد برو قسمت تاریخچه جزئیات کارکرد ۲روز اخر رو بزن مصرف نت و مکالمه و پیامکش میاد همراه با تایم و روز ساعتش.فقط محتوای پیام مشخص نیس

خط به نام خودشه شنیدم یه سری برنامه هست که میشه باهاش این کار رو کرد. کسی اطلاع دقیقی نداره؟

یه برناکه ای هست ب اسم superfamilyprotector.com ک کیتونی تماس ها پیامک ها سرچ ها و نرچیز دیگه ای رو نصب کنی برو‌توی سایتش خودش راهمنمایی کرده

برنامه ایرانسل من رو روی گوشیت نصب کن. شماره خودتو بزن توش ذخیره کن. مال شوهرتم بزن یواشکی. کد تایید میاد ک باید اوکی کنی مث اول تلگرام و اینا ک کد میاد. وقتی خطش رو روی گوشیت داشته باشی میتونی. ی قسمتی داره اخرین کارکرد خط رو کامل نشون میده. اخرین تماس ها  پیام ها و حتی مصرف نت‌ش رو. حتی میتونی پرینت هم بگیری ک برای این مورد باز کد تایید میره برای گوشیش.

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2706