2733
2734
عنوان

کسی میدونه چطور میتونم پیامک و تماس های شوهرمو از راه دور کنترل کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10727 بازدید | 63 پست
اره مراحللش رو گوشیخودم رفتم ولی برنامش ک میفرستم برا شوهرم نصب نمیشه کلا

از این مراکزی ک تلفنی مشکلات کامپپیوتر و گوشی رو ازشون میپرسن کمک بگیر ،فکر‌کنم اونا بدونن چرا

از این مراکزی ک تلفنی مشکلات کامپپیوتر و گوشی رو ازشون میپرسن کمک بگیر ،فکر‌کنم اونا بدونن چرا

ممنون

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دنبال همچین چیزی هستم وی برنامه هم پیدا کردم ولی پولیه میترسم دروغ باشه.اسم برنامش کنترل گوشی فر ...

ابجی توروخدا جواب پیاممو بده  شوهر من گوشیش سادس تو اونم میتونم اینکارو کنم با یکی ارتباط داره دو هفته پیش فهمیدم  از ایرانسل من حالا پیامک میده دیدم الان برای پنجم بود  جواب میده رو گوشی ساده ؟؟

ابجی توروخدا جواب پیاممو بده  شوهر من گوشیش سادس تو اونم میتونم اینکارو کنم با یکی ارتباط داره ...

توگوگل حریم ۲۴ سرچ کن شمارشونو بردار واتساپ پیام بده بهشون راهنماییت میکنن.اگه گوشی همسرت ساده س فکر نکنم بشه اما بازم سوال کن از خودشون

2731