2737
2734
عنوان

رفتم پزشک قانونی...کسی میدونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 37 پست
خب من تو دادسرا شکواییه نوشتم تمبرباطل کردم اما ثنا ثبت نکردم اونروز تو دادسرا سیستم ثنا قطع بود ی ...

تا پیگیری نکنی احضاریه نمیاد . 

ببین یه دونه خونه داشته باشه بجای مهریه نمی تونی بگیری ازش چون جزو مستثنیات دین است 

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا پیگیری نکنی احضاریه نمیاد .  ببین یه دونه خونه داشته باشه بجای مهریه نمی تونی بگیری ازش چون ...

یه دونه خونه پیشخریدی بوده 

نصف پولشو من از طلاها و پساندازم دادم وگرنه همونم نمیتونست بخره

یعنی 2خونه باید داشته باشه تا رو یکیش دست بزارم برا مهریه؟؟

پس حقو حقوقم چی میشه.؟

2728
من دوستم شوهرش زد داغونش کردها داغوون وکیل گفته بودبایدشاهد ببری اون زدتت وگرنه قاضی قبول نمیکنه😪😪 ...

وکیلش درست گفته

تا پیگیری نکنی احضاریه نمیاد .  ببین یه دونه خونه داشته باشه بجای مهریه نمی تونی بگیری ازش چون ...

بنظرت کار درستیه که برم ثنا ثبت نام کنم و ترک تعقیب بزنم؟؟یا پرونده رو رها کنم همینجوری؟؟

یه دونه خونه پیشخریدی بوده  نصف پولشو من از طلاها و پساندازم دادم وگرنه همونم نمیتونست بخره ی ...

آره باید دو تا خونه داشته باشه . یا اینکه خونه داشته باشه ولی توش زندگی نکنه و دست مثلا مستاجر باشه یا خالی باشه بعد بگی بهش نیاز نداره و برداریش 

بنظرت کار درستیه که برم ثنا ثبت نام کنم و ترک تعقیب بزنم؟؟یا پرونده رو رها کنم همینجوری؟؟

نمی دونم والا می ترسم بگم پرونده رو پیش ببر شوهرت بفهمه و ناقصت کنه خدای نکرده .

اگر از این لحاظ نمی ترسی ترک تعقیب نزن .

برای طلاها هم می تونی با زبان خوش از شوهرت نوشته و امضا بگیری که فلان گرم طلا بهش قرض دادی تا بعدا بتونی پس بگیری .

2740

عزیزم تا کی میخوای کتک بخوری؟؟ برو مهریه تو اول بزار اجرا و بخاطره ضرب و شتم و عدم امنیت جانی ازش شکایت کن

به نظرم یکی دوبار شوهرت رو بیاری ببری دادسرا بعد ترک تعقیب بزنی بهتره . یا کلا  تا آخرش بری

ببین میدونم اگر بفهمه زندگیم بدتر میشه

راستش من سوالم یه چیز دیگه بود 

کلانمیخام الان شوهرم بفهمه هیچی

سوالم این بود که الان که ثبت ثنا نکردم و ترک تعقیب نزدم..همینجوری ولش کنم پرونده رو یا حتما ثنا ثبت کنم و ترک تعقیب بزنم؟؟؟ترک تعقیب هم بزنم شوهرم که میفهمه درسته؟؟؟

عزیزم تا کی میخوای کتک بخوری؟؟ برو مهریه تو اول بزار اجرا و بخاطره ضرب و شتم و عدم امنیت جانی ازش شک ...

شاهد ندارم برای فحاشی وکتکهاش

باره اولمه قانونی کاری انجام دادم اونم فقط برای مدرک جمع کردن

وکیل بهم گفت چون نفقه به حسابت واریز نمیکنه هیچوقت میتونی از طریق نفقه اقدام کنی.نمیدونم چقدر درسته ؟میشه؟

ببین میدونم اگر بفهمه زندگیم بدتر میشه راستش من سوالم یه چیز دیگه بود  کلانمیخام الان شوهرم ب ...

ثنا ثبت نام کنی ربطی به شوهرت نداره چون آدرس و تلفن تو اونجا ثبت میشه و کد ملیت .

منتها توی شکایتت که نوشتی آدرسش رو تغییر بده و تلفنش رو خط بزن . تا احضاریه نیاد دم خونه . تا بتونی ترک تعقیب بزنی و شوهرت نفهمه .  اما احتمال داره مثلا یکی دوسال دیگه برای شوهرت یه کار دادگاه پیش بیاد مثلا تصادف کنه مجبور بشه ثنا ثبت نام کنه اونوقت بره توی سایت تمام شکایاتی که ازش شده بوده رو میبینه

شاهد ندارم برای فحاشی وکتکهاش باره اولمه قانونی کاری انجام دادم اونم فقط برای مدرک جمع کردن وکیل ب ...

عزیزم همون‌طور که تو نمیتونی ثابت کنی شوهرت کتک زده شوهرتم نمیتونه ثابت کنه بت نفقه می‌داده. فقط حوواست باشه اول مهریه تو بزار اجرا بعد اگه خواستی دادخواست طلاق بده وگرنه بخای اول پرونده طلاقو راه بندازی مهریه با تعلق نمیگیره.. عزیزم سعی کن وقتی میزنتت صداشو ثبت کنی یا اگه تونستی گوشی دستت باشه بزن رو دوربین پشتی گوشیت ازش فیلم بگیر جوری که متوجه نشه یا یه جایی گوشیتو بزار که فیلم بگیره و متوجه نشه