2737
2734
عنوان

رفتم پزشک قانونی...کسی میدونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 37 پست
ثنا ثبت نام کنی ربطی به شوهرت نداره چون آدرس و تلفن تو اونجا ثبت میشه و کد ملیت . منتها توی شکایتت ...

متوجه شدم

تو شکواییه خط بزنم آدرسشو؟!نمیدونم والااتایپ کرد یه آقاهه خودش...

عزیزم همون‌طور که تو نمیتونی ثابت کنی شوهرت کتک زده شوهرتم نمیتونه ثابت کنه بت نفقه می‌داده. فقط حوو ...

صداشو ضبط کردم چندبارموقع فحاشی اما شنیدم کن از نطر قانونی جرمه ضبط صدا.

مگر اینکه فیلم بتونم بگیرم ازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متوجه شدم تو شکواییه خط بزنم آدرسشو؟!نمیدونم والااتایپ کرد یه آقاهه خودش...

وقتی تو ثنا نداری پس هنوز هیچ شکایتی تو سیستم ثبت نشده . تو یه برگ جداگانه بنویس آدرس شوهرم رو اشتباه نوشتم و آدرس جدید رو بنویس براشون تقاضا کن عوضش کنن . 

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
پس احتمالا از طریق نفقه میتونم اقدام کنم

از طریق نفقه هم سخته اثباتش  همین که با شوهرت زیر یک سقف زندگی می کنی و اعتراضی تا الان نداشتی اصل بر اینه که نفقه بهت داده . پس تو باید ثابت کنی نفقه بهت نداده که خیلی سخته .

ولی میشه از دادگاه بخوای (( تعیین نفقه )) کنه برات . یعنی شوهرت نفقه میده ولی در شان تو نمیده پس دادگاه یه مبلغی تعیین میکنه که ماهانه بهت بده و از این لحظه اگر نداد و واریز نکرد دیگه مدرک داری و می تونی اقدام کنی

صداشو ضبط کردم چندبارموقع فحاشی اما شنیدم کن از نطر قانونی جرمه ضبط صدا. مگر اینکه فیلم بتونم بگیرم ...

ضبط صدا جرم نیست . اگر حرفهای خصوصی کسی رو پخش کنی جرمه . تو که پخش نکردی ؟ 

پس اگر لازم شد صدا رو میریزی روی سی دی و میدی دادگاه اگر شوهرت گفت صدای من نیست به قاضی بگو صدارو بفرسته کارشناسی کنن .  صدا رو از روی موبایلت هم پاک نکن

از طریق نفقه هم سخته اثباتش  همین که با شوهرت زیر یک سقف زندگی می کنی و اعتراضی تا الان نداشتی ...

میدونی من خودم کارمندم در واقعیت اینه که خیلی از هزینه های شخصیم باخودمه

لباس آرایشگاه دکتر قرص ویتامین آرایشی...

خرج خورد خوراک و اجاره و قبوض و اینها باشوهرمه

من خیلی کم ازش میگیرم یعنی نمیده

مثلا میخام برم آرایشگاه300میشه میگم100بریز به حسابم 200خودم میدم

اونم نمیده....

مگر اینکه باهم بریم بیرون لباسی چیزی خوشم بیاد میگم همون موقع بخره خیلی اوقات هم حتی باخودش خ.دم کارت میکشم

پول نقدی در حد20-30تومن چند روز یه بار میده که حتی پول اینترنتمم نمیشه

2738