2737
2739
نفهميدم چيشد ولي اگه اوني ك برداشت كردم درست باشه قطعا تورو براي سرگرمي وكثافت بازي ميخواد

چرا نفهمیدی... همینه که گفتم... نه آخه بعضی وقتا فک میکنم واقعا دوسم داره ولی یکارایی هم میکنه اینطوری بهم برمیخوره

واقعا یه سوالی از اولی چه خیری دیدی که هنو طلاق نگرفته میگی با دومی صیغه شدی تاپیک قبلیت هنو متاهلی که در شرف طلاقی الانم که میگی صیغه.صیغه چیه ها صرفا برای رفع نیاز جنسی اینو من نمیگما اونی که گذاشته میگه

از شنبه ها متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد هم تو راه کلی اس بهش دادم که چه طرز رفتار با منه منو از دفترت بیرون کردی با این طرز حرف زدنتو ای ...

تازه مردد میشی؟

من با یکی اینطوری حرف بزنم تو تمام شبکه های اجتماعی بلاکم می کنه

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
2742
چرا نفهمیدی... همینه که گفتم... نه آخه بعضی وقتا فک میکنم واقعا دوسم داره ولی یکارایی هم میکنه اینطو ...

شما يبار رابطه ناموفق داشتي بايد بهتر بدوني اينچيزارو 

انقدر راحت خودتو دم دست قرار نده كه تهش باهات هررفتاري ميخوان بكنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین هیچ وقت سراغ کسی که از ازدواج قبلی بچه داره نرو اونم دو تا! فقط ضعف اعصابه چه بچه ها بیان پیشت چه نه. همش زن سابق و بچه ها وسط زندگیتن اخرشم همه چی میرسه به بچه هاش! کلا داری اشتباه میری

2740
چرا نفهمیدی... همینه که گفتم... نه آخه بعضی وقتا فک میکنم واقعا دوسم داره ولی یکارایی هم میکنه اینطو ...

اون عوضیه شک نکن 

ازدواجی در کارنیست 

عشقی هم وجود نداره. ولش کن. 

طلاق گرفتی ؟ یا نه هنوز ؟ 

یه کم آروم باش. فرد مناسب رو پیدا میکنی بعد طلاقت 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706