2737
2739
عنوان

نوزاد دارا بیاین

79 بازدید | 9 پست

پسرم دو ماهش تازه تموم شده تقریبا از غروب به بعد ترش میکنه شیر تا راه گلوش میاد باز میره پایین..اصلا بالا نمیاره..شبا هم ک گریه..میدونم دل درد داره...گرمیچر و قطره برا کولیک داده ولی فایده نداره...خودمم غذا خوردنم خیلی مواظبم 

چیکار کنم شبا گریه نکنه؟ البته زیاد نیستا شاید خیلی باشه یک ساعت ولی دلم کبابه براش 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این رفلاکسه ببر دکتر دارو میده بچه آروم میشه من بردم دکتر اس امپرازول داد میخوره راحت میخوابه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
ازمن ۱شب بودتاشش صبح

اعصابت خورد نمیشد😑😑

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
پسر منم شبا قبل خوابش گریه میکنه نمیدونم چشه

چند وقتشه؟

2740
پسر منم شبا قبل خوابش گریه میکنه نمیدونم چشه

اگه نوزاده سشوار روشن کن ببین چه معجزه ای میکنه😅