2733
2739
عنوان

سوره یس و سوره واقعه میخونم، اسم هاتون بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 143 پست
لطفا برای حاجات دوستامم دعا کن عزیزم :  @نیکی0     @لاکچریم     @fl ...

سلام عزیزدلم ممنون که به یادمی ادمای مهربون مثل یه گنج میمونن که باید حفظشون کنی انشالا به همه حاجتهای قلبیت هر چی که بصلاحت هست برسی منم برات دعا میکنم🙏🙏🙏🌹🌹🌹

آنا جان تشکر از تایپک زیبات و همراهی و همدلی دوستانه ات انشالا خدا به همه آرزوهات برسونتت به هر چی که ب خیر و صلاحت هست جانانم 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
سلام عزیزدلم ممنون که به یادمی ادمای مهربون مثل یه گنج میمونن که باید حفظشون کنی انشالا به همه حاجته ...

سلام آبجی جون ، خواهش میکنم عزیزم 😍 

ممنونم از دعاهای قشنگت مهربونم ، همچنین عزیزم 💚♥️🙏

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@بهارناز20   @maya00   @چمنگل   @یاالهی_و_ربی_و_سیدی     @تیناز7 ...

مرسی گلم حاجت.روا بشی منم به نیت شما ایت الکرسی میخونم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

سمانه جونم ممنونم ب یادمی دوست گلم 😘😘😘

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
@منوخودم   @manimah   @شاعرتنها   @رزعشق   @دخترم_عشقمه   حت ...

😭😭💚

انشاالله خوشبخت بشی 

انشاالله به زودی زود حاجت روا به خیر بشیم

الهی امین

اللهم صلی علی محمد و ال محمد

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740