2737
2739
عنوان

از وقتی ازدواج کردم عفونت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 54 پست
چرا بعضی از آقایون فکر نمیکنن دوست دارن با کسی رابطه داشته باشن که بهداشت نداره؟؟؟؟ چرا این حق رو و ...

میگه از سرکار میام خستمه نمیتونم هم قبل از رابطه برم حموم هم بعدش

چرا بعضی از آقایون فکر نمیکنن دوست دارن با کسی رابطه داشته باشن که بهداشت نداره؟؟؟؟ چرا این حق رو و ...

خانمها هم کوتاه نباید بیان! یه عزیزم وقتی بو میدی من اذیت میشم، تمرکزم به هم میخوره و راحت نیستم گفتن که کاری نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی خانوما خودشون بیشتر عفونت میگیرن. بعضی هم با وجود کلی آلودگی اصلا عفونت نمیگیرن. شما بدنت خودش اینجوره 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
میگه از سرکار میام خستمه نمیتونم هم قبل از رابطه برم حموم هم بعدش

اتفاقا از سرکار بیاد بره حموم سر حال میشه شاداب میشه 

چه تفکر تقدیمی داره 

امروز روز ملت هر روز تو حمومن بعضی اوقات روزی دوبار

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2731
خانمها هم کوتاه نباید بیان! یه عزیزم وقتی بو میدی من اذیت میشم، تمرکزم به هم میخوره و راحت نیستم گفت ...

والا حداقلش خانمها باید واسه خودشون ارزش قائل بشن

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2740
استارتر رفت، ما هی داریم همدیگه رو تاییید میکنیم 😂

دوست دارم تاییدت کنم افکارتو میپسندم 

باکلاسی

شما هم بگو منم نمیتونم هم حین رابطه بو رو تحمل کنم هم بعدش عفونتو

من خودم زود به زود میرم حموم ولی حین رابطه احساس میکنم بازم یه بوی ناخوشایندی در حد کم هست. میترسم بهش بگم بگه خودتم بو میدی  

لطف داری،منم تایید کردم چون درست و منطقی بود صحبتت💙🌺

چند سالته خانومی؟؟