2737
2734
عنوان

از وقتی ازدواج کردم عفونت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ک رک گفتم نمیدونم چجوری بگم. دلم میخواد بدونم اکثرا اینجورین یا تعداد کمه

عزیزم بهداشت خیلی مهمه 

همسرتون احیاناً مشکل داره 

قبل و بعد رابطه به سرعت شستشو لازمه 

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2731

بعدرابطه باژل بشور خودتو لباس زیراتونو تن تن عوض کنید

دکتر میگف بعضیا با اب دهن رابطه رو شروع میکنن اون خودش عفونت میاره میتونی از ژل محلول دراب لوبریکانت استفاده کنی

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

من خدا رو‌شکر این یه قلم مشکلو ندارم 

از دکترت بپرس که علتش چی میتونه باشه 

و با همسرت محکم صحبت کن 

یعنی چی، سلامت تو به خاطر رعایت نکردن ایشون دچار مشکل بشه 

گوش نکرد یعنی چی

2740
شوهرم خیلی بهداشت رعایت نمیکنه

چقدر بد 

واقعاً حداقل احترام به زن رعایت بهداشت جنسی هنگام رابطه ست 

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
واقعا این از حداقل هم کمتره

چرا بعضی از آقایون فکر نمیکنن دوست دارن با کسی رابطه داشته باشن که بهداشت نداره؟؟؟؟

چرا این حق رو واسه همسرشون قائل نمیشن؟؟؟

خیلی ناراحت کننده ست

بعد از ی دوره درمان که خوب شدی دیگه لباس زیر نپوش با ژل بانوان هم بشور همش فقط دامن بپوش تو خونه. 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
فقط واسه رابطه جنسی میره اونجاشو توی دستشویی میشوره وگرنه دیر به دیر میره حموم

خداصبرت بره خواهر 

چه مرد عجیبی