2737
2734
عنوان

از وقتی ازدواج کردم عفونت دارم

877 بازدید | 54 پست

الان بچه ی دومم رو باردارم. تمام دوران مجردی با اینکه زیاد شیو نمیکردم حتی یک بار هم عفونت نگرفتم ولی از وقتی ازدواج کردم همش عفونت دارم. هرچی دارو هم استفاده میکنم باز همینه. شوهرمم یه دوره قرص خورد ولی بازم من خوب نشدم. 

شما هم حین و بعد از رابطه درد دارید؟ من مخصوصا بعد از رابطه وقتی میخوام ادرار کنم از سوزش میمیرم

شاید شوهرت مشکل داره 

بهداشتو رعایت میکنه؟

کاندوم بزنین ی مدت

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید ک رک گفتم نمیدونم چجوری بگم. دلم میخواد بدونم اکثرا اینجورین یا تعداد کمه

من اینطورم ژل زدم درست شد

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
2738

این داروها خودشون منبع عفونته اه اه اه اه ...لباس زیراتون رو تند تند عوض کنید و ۳ ماه یکبار یک لباس زیر جدید بگیرید عنبر نسل هم دود کنید ناپدید میشه

برایم صلوات بفرستید تا روحم آرام شود
شوهرم خیلی بهداشت رعایت نمیکنه

بش بگو خب 🤕

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706