2733
2739
عنوان

كاش دانشگاه ازادبودم😐

344 بازدید | 42 پست

دوستم ميگفت ١٠تا١٣نمره فقط واسه حضوريشون ميدن 

سوالاشونم مثل همه تقسيم ميكنن تقلب ميكنن😐

بعد من بدبخت واسه٣/٥نمره جداي از سركلاس بودن دارم قشنگ از اول ترم تاالان هفته اي٤صفحه تمرين ميدم وحل ميكنم اخرشم بهم ٣نمرشو ميده😐😐😐

سوالامونم ك مثل هم نيست هيچ! ي سريش ك اصن توجزوه ام شبيهش نيست:/

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دانشگاه ازادم

ساعت پنج امتحان دارم انقدر راحت میشه تقلب کرد که نیازی به خوندن حتی نیست😂

البته تقلب کار ناپسندیه

مدرکشم حرومه😐

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2728

عزیزم دانشگاه آزاد داریم تا آزاد ‌

نمیگم دانشگاه من خیلی سطحش بالاس ولی اصلا ازین خبرا نیس. سوالات اصلا شبیه هم نبود توی میان ترم حذفی بجز یک درس که شبیه هم بود وگرنه بقیه تفاوت داشت بجز چند سوال

2740

دانشگاه ازادم ازاین خبرانیستاااا.ده نمره بدن ماپروازمیکنیم.اتفاقاهمش میخوان بندازن دوباره پول بگیرن .بعدم پرسنل واساتیدمخصوصااونایی که دکتراگرفتن انچنان بیشعورن وخودشونومیگیرن وبی نزاکتن حدنداره.البته یکی دومورداستثناهم داریم

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

من پیام نورم

سوالا گاهی متفاوته زمانشم ۳۰ دیقه خیلی بخان حال بدن ۴۵ دیقه

کتابا ۶۰۰ ۵۰۰ صفحست 

از روکتابم بخای تقلب کنی باید ی دور کامل بخونی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

خب سطح سواد که متفاوت نمیشه..مگه همه‌چیز نمره‌اس..این‌همه روانشناس بی‌سواد و وکلای کار نابلد و مهندس خونه خراب کن داریم...

رضا،شاد بودنِ دل است در تلخیِ قضا «عطار نیشابوری»
2706