2733
2734
عنوان

كاش دانشگاه ازادبودم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 42 پست
آره خب اما دانشگاه‌های سراسری اکثرا همینه سخت میشه نمره گرفت ما خودمونو می‌کنیم تا فقط 14..15..بگیری ...

من حدود سي صفحه تمرين مكانيك سيالات حل كردم سر كلاسا بودم واسه سه ونيم نمره ك قطعااا هم بازكامل نميده بهم اخرش بعد وقتي ميگم تو ازاد انلايني سركلاس ها ٨يا١٠يا١٣نمره داره ناراحت ميشن نمي دونم چرا

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞
واای نگو تا 11 بهمن باید دوتا ژوژمان تحویل بدم تازه استاد فیلمارو کامل نفرستاده 🤦🏻‍♀️

استادای عقده ای ما رو بیا و ببین، اینقدر خرن ک حددددد نداره.‌ نمی‌دونم با این اعصابی که برام مونده بعدا چجوری میخام تو محل کارم با مردم سروکله بزنم 🥺😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشگاه ازادم ازاین خبرانیستاااا.ده نمره بدن ماپروازمیکنیم.اتفاقاهمش میخوان بندازن دوباره پول بگیرن ...

دقیقا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من حدود سي صفحه تمرين مكانيك سيالات حل كردم سر كلاسا بودم واسه سه ونيم نمره ك قطعااا هم بازكامل نميد ...

وجدانن 8 آخرشه که تازه خیلی از استادا همونم نمیدن

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2728
من حدود سي صفحه تمرين مكانيك سيالات حل كردم سر كلاسا بودم واسه سه ونيم نمره ك قطعااا هم بازكامل نميد ...

😂⁦🤦🏽‍♀️⁩دوست منم این مدلیه..حقوق آزاد میخونه نمره‌های 20..19 😳🧐 اونم با یکم خوندن درستی به اون سنگینی میگم الکی نمره میگیری بهش بر میخوره تازه...خیلی حرصم درمیاد بخدا🤕

رضا،شاد بودنِ دل است در تلخیِ قضا «عطار نیشابوری»
کمتر دانشگاه آزادی اینجوریه..مخصوصا علوم تحقیقات..اما خب اکثرا واقعا کشکی نمره میدن

دانشگاهی که درس میخونم ، چون داره هی اول میشه استادا سخت میگیرن که دانشجویان برتر داشته باشه ، بخدا دانشگاه دولتی مارو مسخره میکنن بچه هاش😔 من عصبی شدم از فشار قبل کنکور و الان ولی بازم خدارشکر . چون رشتم پیراپزشکیه خیلی اذیت میکنن و سخت میگیرن 😔 

استادای عقده ای ما رو بیا و ببین، اینقدر خرن ک حددددد نداره.‌ نمی‌دونم با این اعصابی که برام مونده ب ...

آی گفتی ما استاد ریاضی ترم قبل گفت همین جزوه رو بخونید کافیه روز امتحان سوالارو دیدیم 😳😳😳اصلا از جزوه نبود حتی یه سوال🤦🏻‍♀️

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2740
😂⁦🤦🏽‍♀️⁩دوست منم این مدلیه..حقوق آزاد میخونه نمره‌های 20..19 😳🧐 اونم با یکم خوندن درستی به اون ...

بخدا فامیلمون هم داره پیراپزشکی میخونه تو دولتی، وسط ترم شده بود هنوز استاد براشون کلاس تشکیل نداده بود و هیچ جزوه ای نداشتن برا درس خوندن

دانشگاهی که درس میخونم ، چون داره هی اول میشه استادا سخت میگیرن که دانشجویان برتر داشته باشه ، بخدا ...

میگم دیگه بستگی به دانشگاه و رشته داره...مثلا بعضی رشته‌ها تو دولتی واقعا آسون میگیرن..بعضی دانشگاه آزاد هم فوق‌العاده سخت‌گیرن دختردایی من علوم تحقیقاته..گریه می‌کنه اما دوستم ازاد میخونه آبکی آبکی فارغ‌التحصیل شد همش با تقلب اونم حضوری 24 واحد برمیداشت معدلشم میشد 18⁦🤦🏽‍♀️⁩🥴 واقعا حرص دراره

😂⁦🤦🏽‍♀️⁩دوست منم این مدلیه..حقوق آزاد میخونه نمره‌های 20..19 😳🧐 اونم با یکم خوندن درستی به اون ...

به خدا الان دوستم گفت ماسوالامون مثل همه تقسيم مي كنيم هيچ كس كامل نميخونه 

ما پارامترها برحسب سه رقم اخر يا وسط يا اول شماره دانشجوييه...سوالام ي جوريه رد ميشي ديگه نميشه برگردي 

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞
به خدا الان دوستم گفت ماسوالامون مثل همه تقسيم مي كنيم هيچ كس كامل نميخونه  ما پارامترها برحسب ...

واسه ماهم همینه..تازه برای ما تصویریه که مبادا تقلب بشع

دانشگاه ازادم ازاین خبرانیستاااا.ده نمره بدن ماپروازمیکنیم.اتفاقاهمش میخوان بندازن دوباره پول بگیرن ...

دقیقا منم کارشناسیم‌آزادبودم

اتفاقا انقدرسختگیربودن واذیت میکردن واسه نمره

اینکه به جایی برسه آدم یانه، به نظرم ربطی به دانشگاه نداره

آدم‌توی هردانشگاهی که هست وهرجایگاهی، هدف داشته باشه وواسه اون تلاش کنه مطمئنا نتیجه میگیره

حتما فقط سراسری ها که موفق نیستن