2410
2553
عنوان

كاش دانشگاه ازادبودم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 42 پست
دانشگاه ازادم ازاین خبرانیستاااا.ده نمره بدن ماپروازمیکنیم.اتفاقاهمش میخوان بندازن دوباره پول بگیرن ...

ي سري رشته هاي با ازمونش اره نيست ولي خب اين دوستم بي ازمون بوده

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب سطح سواد که متفاوت نمیشه..مگه همه‌چیز نمره‌اس..این‌همه روانشناس بی‌سواد و وکلای کار نابلد و مهندس ...

نمره نيست ملاك ولي خب وقتي بحث نمره باشه خيلي دانشجو بيشتردنبال درسشه كه بخونه چون ميفهمه نخونه نفهنه پاس نميشه

کی همچنین حرفی زده 8نمره حضور در کلاسه دونمره هم حل کلی تمرین بعد تازه استاد درس نمیده بدودنبالش البته یه دوتا استاد خوبم داریم تازه استاد ریاضی نکبت گفته نمره ا ی واسه حضور در کلاس نداریم امتحان 20 نمره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
توهین به دانشگاه ازادی هاست یعنی چی اطلاعات غلط میای میدی  دانشگاه تهران مرکز پدر همه رو دراور ...

من اطلاعات غلط ندادم چيزي ك واسه دوستم بوده روگفتم!

2714
کی همچنین حرفی زده 8نمره حضور در کلاسه دونمره هم حل کلی تمرین بعد تازه استاد درس نمیده بدودنبالش الب ...

خدا وکیلی بخاطر اعتبار دانشگاه ما ، قشنگ عصارمونو استادا درآوردن. دولتیا وقتی مارو میبینن مسخرمون میکنن ب خدا. من تپش قلب گرفتم از فشاری که رومه

کی همچنین حرفی زده 8نمره حضور در کلاسه دونمره هم حل کلی تمرین بعد تازه استاد درس نمیده بدودنبالش الب ...

خدايي همون ٨نمره و دونمره تمرينم خوبه ديگه نصف نمرست 

توهین به دانشگاه ازادی هاست یعنی چی اطلاعات غلط میای میدی  دانشگاه تهران مرکز پدر همه رو دراور ...

اسمش آزاده وگرنه شیره جون ادمو در میارن اساتید . مخصوصا دانشگاه هایی که اولن بین دانشگاه های آزاد

نمره نيست ملاك ولي خب وقتي بحث نمره باشه خيلي دانشجو بيشتردنبال درسشه كه بخونه چون ميفهمه نخونه نفهن ...

آره خب اما دانشگاه‌های سراسری اکثرا همینه سخت میشه نمره گرفت ما خودمونو می‌کنیم تا فقط 14..15..بگیریم در این حد..استاده با افتخار می‌گفت کسی از من تاحالا بالاتر از 15 نگرفته...یعنی نمیدم..اکثرا مدلشون اینجوریه

رضا،شاد بودنِ دل است در تلخیِ قضا «عطار نیشابوری»
خدا وکیلی بخاطر اعتبار دانشگاه ما ، قشنگ عصارمونو استادا درآوردن. دولتیا وقتی مارو میبینن مسخرمون می ...

واای نگو تا 11 بهمن باید دوتا ژوژمان تحویل بدم تازه استاد فیلمارو کامل نفرستاده 🤦🏻‍♀️

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
اسمش آزاده وگرنه شیره جون ادمو در میارن اساتید . مخصوصا دانشگاه هایی که اولن بین دانشگاه های آزاد

کمتر دانشگاه آزادی اینجوریه..مخصوصا علوم تحقیقات..اما خب اکثرا واقعا کشکی نمره میدن

رضا،شاد بودنِ دل است در تلخیِ قضا «عطار نیشابوری»
خدايي همون ٨نمره و دونمره تمرينم خوبه ديگه نصف نمرست 

داریم کلی پول میدم تازه رشته من جوریه که باید استاد درس بده خودم خودبه خود که دوخت یا نمیگیرم مسئله قبولی نیست

2706