2733
2739

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم یک پسر یک سال و نیمه دارم دوست دارم بازم بچه دار بشم

بنظر تون چیکارکنم صبر بکنم یا اقدام کنم واسه بارداری

همه فکر این روزام این شده

وای چه حوصله ایی داری 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صبر کن کرونا بره. در صمن بچه ات کوچیکه بدنت هنوز قوی نشده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

سلام عزیزم ... خوش آمدی ... به نظرم .. اول بچه باید یاد بگیره بره دستشویی .. بعدش دیگه خودت هم از نظر جسمی باید قوی باشی

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.