2733
2739
عنوان

تب سنج پیشانی

68 بازدید | 11 پست

بلد نیستم ججوریه تاحالا استفاده نکردم برا بچم ۱۵ ماهشه دیجیتالی زیربغل میزاشتم ک دیگه نمیزاره خوشش نمیاد 

تب سنج پیشانی ججوریه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

سلام خانوم خوبی.   من تو اینترنت داشتم دنبال جوابی برای  سوالم میگردم من ۳قلو باردارم  تو سنو ۱۲ هفته نوشته    معده دوتا از جنین ها  دیده نشد ..  شما چیکار کردید ؟تو پستا تون در مورد انسداد معده نوشته بودید 

👶👱‍♀️👶👩‍🧔⚘⚘خدایا ارامش قلبم  تویی.
سلام خانوم خوبی.   من تو اینترنت داشتم دنبال جوابی برای  سوالم میگردم من ۳قلو باردارم &nbs ...

عزیزم من تقریبا تو ۳۰ هفتگی اب کیسه اب دور جنین زیاد بود مشکوک بود ب انسداد معده جنین ک خداروشکر هفته گفتن تو سونو بعضی مواقع اونطور دیده میشه و بچم سالم بود خیلی دکترا رفتم پیش فالوشیپ ها ک بهترین دکتر بود فقط اون بود گف قطعی ک سالمه 

حتما دکتر خوب و فوق تخصص برو ان شاءالله ک حل بشه و نی نی هات سالم باشن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب کامنت؛

خواستم بخوابم یهو این سوال اومد به ذهنم گفتم بپرسم جوابمو بگیرم بعد با خیال راحت بخوابم ، یوقت تو گلو میموند سوالم ترسیدم تو خواب خفه شم😐😂😂😂

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2731
جواب کامنت؛ خواستم بخوابم یهو این سوال اومد به ذهنم گفتم بپرسم جوابمو بگیرم بعد با خیال راحت بخوابم ...

ای جانم مرسی عزیزم ک جوابم دادی اینجا 

ان شاءالله ک خوشبخت بشی عزیزم بهترینا برات باشه و بهترین و خوشبخترین باشی ب حق فاطمه زهرا

ای جانم مرسی عزیزم ک جوابم دادی اینجا  ان شاءالله ک خوشبخت بشی عزیزم بهترینا برات باشه و بهتری ...

😘😘😘😘ممنونم عزیزدلم همچنین شما مهربانو جان💖💖💖💖❤️❤️❤️❤️💖💖💖💖💖❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

]اصلا یجور خاص ب دلم نشستی از ته دلم سلامتی و خوشبختیتو میخوام بهترینا ارزومه برات      

[QUOTE=174133487]😘😘😘😘ممنونم عزیزدلم همچنین شما مهربانو جا

]اصلا یجور خاص ب دلم نشستی از ته دلم سلامتی و خوشبختیتو میخوام بهترینا ارزومه برات      

2738
[QUOTE=174133487]😘😘😘😘ممنونم عزیزدلم همچنین شما مهربانو جا ]اصلا یجور خاص ب دلم نشستی از ته دل ...

فدای دلت مهربون😍😍😍لطف داری بهم عزیزم 😍😍😍❤️❤️❤️مرررررسیتم🤗🥰😘💖🌹

یدونه باشی 💖

فدای دلت مهربون😍😍😍لطف داری بهم عزیزم 😍😍😍❤️❤️❤️مرررررسیتم🤗🥰😘💖🌹 یدونه باشی 💖

قربونت عزیزم موفق و خوشحال و شاد باشی در کنار عزیزانت       

قربونت عزیزم موفق و خوشحال و شاد باشی در کنار عزیزانت        

نشی که حیفی بانو💖ممنونم ، شما هم همینطور 🌹💖🌹💖🌹

شبت آروم و بی دغدغه💖🌹💖🌹

با اجازه 💖🌹💖🌹💖

نشی که حیفی بانو💖ممنونم ، شما هم همینطور 🌹💖🌹💖🌹 شبت آروم و بی دغدغه💖🌹💖🌹 با اجازه 💖🌹💖🌹 ...

مرسی گل خانوم شبت سرشار از ارامش