2733
2739
عنوان

کدبانو ها بیان....

241 بازدید | 26 پست

سلام دوستان،میخام ازین به بعد برای مثلا یه هفته غذا درست کنم بزارم یخچال،اما نمیدونم میشه یانه؟؟؟

واینکه شما ها چه چیزایی رو فریزر میکنید که در مواقع ضروری برای درست کردن فوری غذا ازش استفاده میکنید....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منکه غذا یروز بیشتر بمونه نمیتونم بخورم فریزری هم نمیتونم مزش بد میشه غذاهای راحت درست کن خب اگه وقت نداری

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
منکه غذا یروز بیشتر بمونه نمیتونم بخورم فریزری هم نمیتونم مزش بد میشه غذاهای راحت درست کن خب اگه وقت ...

اخه هر روز راحت نمیشه 

منم قبلا نمیتونستم الان دیگه مجبورم 

2738

بچها من برازایمانم ان شالله میخوام برم شهرستان  بعد یکی دوهفته شوهرم تنهاس بعدش میاد پیشم

میخوام اندازه یک هفته یا ده روزو غذا درس کنم بزارم فریزر  البته ی روز قبل اینکه برم اینارو درس کنم

قورمه سبزی

ابگوشت

خوراک لوبیا

فسنجون

موادماکارونی

موادکتلت

موادکتلت مرغ

بادمجون وگوجه کبابی برا میرزاقاسمی

اینارو میخوام بزارم توظرف در دار و بزارمش فریزر 

بنظرتون دوام دارن اینا؟خراب نمیشن؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
اخه هر روز راحت نمیشه  منم قبلا نمیتونستم الان دیگه مجبورم

بخاطر بچه؟یا کار ؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

اگه مجبور نیستی نکن.

ولی اگه واقعا مجبوری مرغ مزه دار شده.مرغ شکم پر خام.مواد کتلت.مواد کوفته .همبرگر خونگی قالب زده و خام و...فریز کن.

من قبل از زایمان چون میدونستم مهمون میاد و نمیرسم اینکارو کردم.

بچها من برازایمانم ان شالله میخوام برم شهرستان  بعد یکی دوهفته شوهرم تنهاس بعدش میاد پیشم میخو ...

ول کن بابا انقدر به خودت زحمت ندهدومدل اینا درست کن بقیشو خودش یچیزی میخوره

ول کن بابا انقدر به خودت زحمت ندهدومدل اینا درست کن بقیشو خودش یچیزی میخوره

میخوام بدونم اینا میمونن خراب نمیشن؟

چون بعداز زایمانمم دوباره شوهرم میاد تهران و تنهاس اونوقت دیگ خودش غذا درس میکنه یکی دوهفته بعدش دوباره میادپیشم

گفتم حدداقل دوهفته اولو من درس کنم بقیه رو خودش

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
بچها من برازایمانم ان شالله میخوام برم شهرستان  بعد یکی دوهفته شوهرم تنهاس بعدش میاد پیشم میخو ...

نکن بابا نهایت سه نوع درست کن 

بزار خودش درست کنه سختی بکشه بیشتر قدرتو میدونه

کتلت فلافل خورشت درست کن 

2706