2733
2734
عنوان

به نظرتون کارش موجه هست؟

258 بازدید | 43 پست

من با نامزدم بودم توی ماشینش وسط اتوبان یک دفعه قلبم گرفت و نفسم بند اومد و علائمی شبیه افت قندخون شدید و افت فشار شدید برام پیش اومد و  تا مرگ رفتم . توی اون حال داد زدم که زنگ بزن اورژانس . وقتی اورژانس اومد هی بهم گفت بابا بیمارستان نمیخواد حالت خوبه بیا بریم ! گفتم نمیتونم حالم بده . گفت پس من میرم زنگ میزنیم مادرت بیاد من کار دارم باید برم میدونی که داشتم میرفتم دنبال کار (کارش آزاد هست البته و کار برای برادرش هم هست!) . التماس کردم که نه به مادرم نگو خودت بیا ! گفت پس برو من میام . ولم کرد  توی آمبولانس و رفت با اینکه بهش گفتن مریضتو تنها نذار اذیت میشه ها! رفت و یکی دو ساعت دیگه اومد بیمارستان . به نظر شما من باید دوستت دارم گفتنا و قربون صدقه هاشو داشته باشم با این حرکت که ازش دیدم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

این تازه اولشه. ... باید کنار بیای .. همه همینن. .. و بدتر از این 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

چی بگم 😑

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
مردک بیشعورو ول کن

تازه میگه من قسم خوردم واسه کارم مسئولیت باید میرفتم خب زود اومدم دیگه ! میگم به خاطر برادرت منو ول کردی وسط اتوبان با اون حال تنها!؟ قسم خوردی؟! الانم حرفای شماهارو نشونش بدم بازم قبول نمیکنه و میگه توی این وبلاگا همه روانی و بیکار هستن!

2706