2737
2734
عنوان

شوهر دوستم خیانت کرده بیاین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 78 پست

به سر خونه زندگیش وقت برا طلاق حالا حالا ها داره . بعدشم طلاق بگیره تو تضمین میکنی شوهر بعدیش اینکار رو نکنه پس بزار همین زندگیو خودش بسازه و مدیریت کنه شاید طلاق گرفت زندگی بعدیش جز خیانت کتک و چیزهای دیگه هم باشه 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینستاشو قبلا پاک کرده

خب سر ازکار مردا نمیشه در اورد شای اکانت فیک داره شاید سیم سه چهار تا داره منکه خوشبین نیستم ازش جدا بشه اصلا بدردش نمیخوره یه بار دیده پس چن باری تکرار میکنه الانکه دختره جدا بشه بعدا تو دردسر نیوفته توافقی جدا بشه براش بهتره 

2728

بهش بگو یک بار بمیری ..بهتر از اینکه هی بهت خیانت کنه و هرروز بمیری و ببخشی نتونی کاری بکنی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
نه‌دوسش داره اما میگه پشیمونم چرا ابن کارو کردم خجالت میکشم

خواهشا بهش حرف از طلاق نزن زندگیش مشکلی نداره شیطنت هم بخاطر سنشونه تو زندگی برن درست میشن وقت برا طلاق هم زیاد داره . اگر الان طلاق بگیره دوسر باخت هست هم این زندگیشو از دست داده و هم زندگی بعدی شاید بدتر و غیر از این اون شوهر دوم دست بزن و هزارتا چیز دیگه داشته باشه خواهشا عاقلانه نگاه کنین هنوز سنش کمه وقت برای هر چیزی زیاد داره اولویت خودش زندگیشو بسازه 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
2740
آخه چ نظری بدیم وقتی دختره چشماشو رو همه چی بسته  معلومه ک باید جدا بشه

هوف خدا کمکش کنه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
خواهشا بهش حرف از طلاق نزن زندگیش مشکلی نداره شیطنت هم بخاطر سنشونه تو زندگی برن درست میشن وقت برا ط ...

الان که هنوز از ریخت نیفتاده میخواسته خیانت کنه پس فرذا باردار شد خیانت کرد با یه بچه خوبه؟ اون موقع که طلاق سخت تره

ببین دوستت که دیگه دختر نیست‌...فرقی نداره عروسی کرده باشه یا نکرده باشه...بالاخره باید یه فرصت بده به زندگیش و راحت کسی رو که دوس داره از دست نده...بالاخره یا ادم میشه یا ادم نمیشه...اما اگر باکره بود میشد بگی که عروسی نکنه تا طرفش ادم نشده...

خب سر ازکار مردا نمیشه در اورد شای اکانت فیک داره شاید سیم سه چهار تا داره منکه خوشبین نیستم ازش جدا ...

اون که گفته اگه بخوای جدا شی خرج عملت و میدم

ببین دوستت که دیگه دختر نیست‌...فرقی نداره عروسی کرده باشه یا نکرده باشه...بالاخره باید یه فرصت بده ...

اخه دوستم و خانوادش از این اخلاقا دارن که بچه دار بسوزه و بسازه میترسم بچه دارشه بدبخت کنه خودشو

الان که هنوز از ریخت نیفتاده میخواسته خیانت کنه پس فرذا باردار شد خیانت کرد با یه بچه خوبه؟ اون موقع ...

همیشه میگن اگر خیانت دیدین تا دو سه سال بچه دار نشین و فرصت بدین ببینین اون مرد واقعا پشیمونه بعد بچه دار بشین . به دوستت بگو ازدواج کردی تا یکی دوسال بچه دار نشو و دیدی کاملا مورد اطمینان هست بچه دار شو . این مورد خیلی مهمه حتما روش تاکید کن که بچه دار نشه تا یکی دوسال 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠