2737
2734
عنوان

سینگلا بیاین دور هم😂😍اکیپ سینگلی

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 159 پست
گوشی ،درس،سیگار،فیلم،..

حق داری که زن بگیری😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلث برمودا بود تلگرام و واتس اپ و اینستا الان شده مربع از وقتی نی نی سایت هم میام://

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2731
2738
با تفریح، کار، فیلم، مسافرت، دوستان🤗😉 البته که الان کرونا اومده وضعیت فرق کرده 

همه اينا قبلا داشتم ولي لذتي نميبردم شما چند سالتونه؟

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
برا ی دختر زشته سیگاربکشه

دختر نیستش که

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
برا ی دختر زشته سیگاربکشه

من نمیکشم 

اما تعجب هم نمیکنم که دختر سیگار بکشه 😊

درضمن چیزی که بده 

واسه هر دو جنس بده 🙏🏻

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
2706