2737
2739
عنوان

سینگلا بیاین دور هم😂😍اکیپ سینگلی

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 159 پست

🙄🤏برای انگیزه گیری تصمیم گرفتم ی گروه بزنم توی روبیکا دور هم باشیم و کالری شماری کنیم و هر ۱۰ روز گزارش بدیم و عکس قبل و بعد بدیم البته به دلخواه اینجوری فک کنم انگیزه بگیریم ؟هرکی میخواد بیاد توی لینگ زیر توی روبیکا هست 

https://rubika.ir/joing/JDJECBD0TERAFYVCZORJNSXUYZVGEKEO

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با درس و نی نی سایت 

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2731
گوشی ،درس،سیگار،فیلم،..

هووووووووووووووووف😝😝😝

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
سیگار  دختری یا پسر

مگه فقط پسرها سیگار میکشن😐

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
2738
🙄🤏برای انگیزه گیری تصمیم گرفتم ی گروه بزنم توی روبیکا دور هم باشیم و کالری شماری کنیم و هر ۱۰ روز ...

حیف روبیک ندارم واینه فقط تو گپ دخترونه میرم☺

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
هییی باز کار منو تکرار کرد این فقط مال منه 😡😡😡😡

منم فقط برا تو استفاده میکنم 😐😐😐

دعوام نکن 😑😑😑

گنایم پام درد میکنه😬😬

چجوري بعضيا از مجردي لذت ميبرن براي من جاي سواله! هيچي درس ميخونم براي استخدامي راه ديگه اي ندارم

با تفریح، کار، فیلم، مسافرت، دوستان🤗😉 البته که الان کرونا اومده وضعیت فرق کرده 

2706