2733
2734
عنوان

من و استاد+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 21094 بازدید | 300 پست
خب من توهین نمی دونم چون به نظرم تمام مشکلات علمی ما از این دانشگاه های ریز و درشته که بدون هیچ بهره ...

شما استادی بعد دنبال برچیده شدن بساط بعضی دانشگاه ها با مسخره کردنی؟؟؟

گرفتی مارو؟؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ببخشیدیه سوال بعدازگرفتن ارشد چجوری میشه به کاراستادی اینامشغول شد هم زمان ک دانشجوی دکتری هم هستی&n ...

خود دانشگاه هر ترم به دانشجوهای دکتری تدریس میده تا آماده بشن برای آینده ، گرچه هممون میدونیم آینده ای در کار نیست و دیگه جذب هیئت علمی فقط با پارتی شده ، ما حق التدریس هستیم و حق التدریس میمانیم ، با مدرک ارشد هم برین دانشگاه های پیام نور و آزاد درخواست بدین ، دانشگاه علمی کاربردی هم مرتبا آزمون جذب برگزار میکنه .

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما استادی بعد دنبال برچیده شدن بساط بعضی دانشگاه ها با مسخره کردنی؟؟؟ گرفتی مارو؟؟

طرز صحبت کردنشون بیشتر به استارتر شباهت داره تا ی استاد دانشگاه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
https://s17.picofile.com/file/8421793334/Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۸_۱۲۳۵۴۱_WhatsApp.jpg محتوای ویسا اینه ...

عجب استاد لوسی دارید 

انگار شما نامزدشی گفته بیا خونه مون بگی نمیتونم باهات قهر کرده 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
2728
خود دانشگاه هر ترم به دانشجوهای دکتری تدریس میده تا آماده بشن برای آینده ، گرچه هممون میدونیم آینده ...

چ ربطی ب نوع دانشگاه داره 

ادم باید طرز صحبت کردنو بلد باشه 

شمام دلتون از جای دیگ پرره اومدی اینجا خالی کنی !

شما استادی بعد دنبال برچیده شدن بساط بعضی دانشگاه ها با مسخره کردنی؟؟؟ گرفتی مارو؟؟

نگرفتم عزیزم، وقتی دیگه کسی نره این دانشگاه ها و مدرکشون رو جایی قبول نداشته باشن ،  کم کم مجوزشون از طرف وزارت علوم باطل میشه ، همین چند سال اخیر خیلی از این دانشگاه ها لغو مجوز شدن چون تعداد دانشجو از تعداد پرسنل کمتر شده بود.

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
2740

همون

اینجور که گفتن گویا استاد یه دانشگاه top هستن و اینجوری صحبت میکنن.

استاد شما کمپین نزن برای برچیده شدن بساط بعضی دانشگاه ها.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ببخشید ولی ی جوری با استادت میحرفی من نفرسوم حس کردم میخوای مخ بزنی..بازم ببخشید

من نیز

تورو خدا ازم ناراحت نشید

شوهر من انقد به این دانشجوهاش میخنده و مسخرشون میکنه

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤

استادت قیافیه ی م نداره بگیم مبارکه😶

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
نگرفتم عزیزم، وقتی دیگه کسی نره این دانشگاه ها و مدرکشون رو جایی قبول نداشته باشن ،  کم کم مجوز ...

در هر صورت روشتون درست نیست

روش مسخره کردنتون رو میگم

میخوای بساط جمع بشه از راهش وارد شو.

کارت از راهش پیش نمیره بیخیال باش و بقیه رو مسخره نکن

😀😀😀 حالا شما فکر کنید من دروغ میگم ، اتفاقا استاد محبوبی هم هستم  دانشجویان هر ترم با نامه به مدیر گروه درخواست میدن درس با من ارائه بشه.

2706