2737
2734
عنوان

من و استاد+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 21104 بازدید | 300 پست

استاد کتابی ندیده بودیم به لطف اسی دیدیم😂

ادبیاتش تو حلقم

😂😂😂😂😂

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

استارتر وقعا کاری به پروفت ندارم هر جور میخوای باشه   

ولی استاد هستن باید کمی رسمی تر حرف بزنین این فقط نظر منه :) امیدوارم ناراحت نشی

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://s17.picofile.com/file/8421793334/Screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۸_۱۲۳۵۴۱_WhatsApp.jpg محتوای ویسا اینه ...

فکر کردم الان عاشقت شده قضیه عشقیع😂😂😂

بزار ناراحت باشه بابا ، به پشمات

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2742

امروزم باری پر از اطلاعات از این تاپیک با خودم دارم میبرم 🔨😐استادی که دانشگاهای علمی کاربردیو مسخره میکنه 😕عجییه مگه علمی کاربردی چه ایرادی دازه 😕خوبه میبینید که حوزه کاریش خیلی بیشتره 😒

وواقعا که⛏️😐 لامصبا😪 من هنوز تاپیک دیروزی    پی امای منو اکسمو 🔨😐هضم نکرده بودم این دیگه چی بود😵😪

😀😀😀 حالا شما فکر کنید من دروغ میگم ، اتفاقا استاد محبوبی هم هستم  دانشجویان هر ترم با نامه ب ...

نه عزیزم من راجب شما فکر نمیکنم 

استادی که صحبت کردنش با توهین به دیگران باشه مشخصه چقدر محبوبه

اتفاقا ما هم ی استاد داریم خیلی از خودش تعریف میکنه و فکر میکنه دانشجوهاش عاشقش هستن ولی خب بنده خدا نمیدونه پشت سرش چیا میگن😁😁

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

دانشجوم دانشجوهای قدیم مثل خودم🥴🥴

استاد هیچ حس خوبی ب اینجور رفتارایی نداره اسی سنگین تر برخورد کنی بهتر دیده میشی

خز باریه

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2738
امروزم باری پر از اطلاعات از این تاپیک با خودم دارم میبرم 🔨😐استادی که دانشگاهای علمی کاربردیو مسخر ...

وای من باز یاد اکس افتادم😂😂😂😂😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
امروزم باری پر از اطلاعات از این تاپیک با خودم دارم میبرم 🔨😐استادی که دانشگاهای علمی کاربردیو مسخر ...

عزیزم من دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی رو مسخره نکردم ، صفتی که در ادامه اش اومده بود دارغوز آباد ، به اون دقت کنین ، منظورم دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی معتبر نیست.

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 
ب من ک گفت ده سال پیش فرق داره 😂😂😂😂 اخه چ فرقی  اینکه یکی میخاد داغون رفتار کنه ب زمان خا ...

اره والا الانم من حداقل تو کلاس خودمون که دویست و خورده ای ادمیم میبینم همه خیلی محترمانه و رسمی حرف میزنن با اساتید عکس پروفایلا هم اوکیه

تو فکر کنم از استاده ناراحت تری یواااش بابا

من چرا ناراحت باشم جواب کاربری ک ریپلای کرده بود رو دادم 

فک کنم خیلی بهت فشار اومده 😁😁😁😁😁

میبینی ک کامنتارو 

تاپیکای قبلتم مشخصه 

2706